fbpx

Приїхала до нас зимувати мама чоловіка і почалося. Ну от вчора накинулися на мене з чоловіком удвох через мій похід у SPA-салон. – Хіба можна в такі часи про це думати?

Приїхала до нас зимувати мама чоловіка і почалося. Ну от вчора накинулися на мене з чоловіком удвох через мій похід у SPA-салон.

У шлюбі ми з Данилом два роки, обоє працюємо і нормально заробляємо. Нам по 32 роки, діток ще не має. І все було добре, поки до нас не приїхала з села під Києвом зимувати його мама. раніше чоловік до мене жодних нарікань не мав, а тепер почалося.

От вчора вони обоє на мене з чоловіком удвох через мій похід у SPA-салон. Тепер хочу запитати поради у читачів цього сайту, хто з нас має рацію. Як то кажуть, збоку воно видніше.

Вчора я влаштувала після роботи собі поход до спа-салону на давно заплановані процедури. Вдома такого не зробиш, бо потрібне і обладнання, і спеціальні знання – думаю, це добре відомо і зрозуміло будь-якій жінці. Для нас це очевидно, а от для чоловіків і для літніх людей, зокрема, це виявилося неприємним відкриттям.

Коли я увечері похвалилася своїм новим манікюром і поділилася своїми враженнями від відвідування спа-салону з чоловіком і його мамою, вони мого ентузіазму не оцінили. І справа була навіть не в вартості всіх замовлених мені послуг, які були цілком середнього рівня, враховуючи високий рівень сервісу і кваліфікацію майстра.

Виявилося, що цими вихідними чоловік з мамою запланував велике прибирання у квартирі, оскільки збиралися відвезти на дачу непотрібні речі, які нагромадилися у квартирі. І моя заява про те, що я не збираюся псувати свій манікюр у запланованому ними генеральному прибиранні, чоловіка просто вивів із себе.

Ну а мама йому підтакувала:

– Хіба можна в такі часи про це думати? таке відбувається, а вона про салоний й красу дбає!

Ну наче це вона мені платила за релакс, чесне слово.

Слово за слово, ми наговорили всі одне одному багато зайвого, і тепер не розмовляємо.

Порадьте, будь ласка, як помиритись із чоловіком? На маму його мені байдуже, щиро кажучи, але взаємини з коханою людиною для мене важливі. Як пояснити чоловіку, що витрачені на покращення зовнішності гроші – це не викинуті кошти з сімейного бюджету, а вкладення в моє хороше самопочуття, підвищення життєвих ресурсів  і моєї самооцінки, зрештою?

Адже не можна бути таким практичним і байдужим, треба балувати кохану жінку, йти їй назустріч у її дрібних примхах та витівках. Я так вважаю. Розумію, що він старається для нас, для нашої родини, але ж перенести своє прибирання на інші вихідні було зовсім не складно.

Натомість, не без втручання мами Данила, вийшов конфлікт на рівному місці, який нікому не потрібен і який ще невідомо чим закінчиться, адже до квітня як мінімум Вікторія Олегівна від нас ще не переїде.

Фото – спеціально для ibilingua.com.

Передрук без посилання на ibilingua.com забаронено.

You cannot copy content of this page