fbpx

Раптом моя мама вирішила продати будинок, де я жила, який спочатку належав моєму батькові, але, на жаль, тата не стало, і коли подавали документи, я підписала відмову на користь мами, за підсумком частка в будинку моя не враховувалася. Віддамо все наше майно моїй мамі на користь будинку. Я позичила у мами 200 тисяч гривень, 90 уже віддала, але мама постійно вимагає решту

Потрапила я у неприємну ситуацію, але це вирішення всіх проблем, як виявилося.

Платила я кредити років 10 завжди справно, але у певний момент чоловік втратив роботу. Кредити були тільки на квартири та ремонти, все в будинок, ніяких відпочинків та телефонів.

Ми були з кредитами, але ми мали дві квартири, одна з них повністю покривала суму цих кредитів. У результаті виникла думка продати обидві квартири, взяти в іпотеку одну велику та платити невеликий відсоток.

Але раптом моя мама вирішила продати будинок, де я жила, що спочатку належав моєму батькові, але, на жаль, тата не стало, і коли подавали документи, я підписала відмову на користь мами, за підсумком частка в будинку моя не враховувалася. Ну та добре, самі всього досягнемо.

Коли стало питання про продаж будинку, мій чоловік вирішив, що все ж таки варто його зберегти, і ми віддамо все наше майно моїй мамі на користь будинку. Вона погодилася на цю угоду, оскільки сума двох квартир була, по суті, рівна. Плюс нам потрібно було робити ремонт у будинку, само собою, це були вже наші проблеми.

У свою чергу, моя мама одну квартиру зберегла і зараз її благополучно віддає в оренду, а іншу продала і купила двушку, взявши невеликий кредит, який уже виплвтила.

Коли робили ремонт у будинку, я позичила у мами 200 тисяч гривень, 90 уже віддала, але мама постійно вимагає решту. Але я зараз на мілині  моя зарплата – 10 тисяч гривень всього.

Невже складно увійти у становище? Як можна вимагати гроші, коли в тебе все гаразд? Я ж не стороння людина. Я так жалкую, що пішла на цю угоду, я мала інші плани, і не було б зараз таких боргів. Пішла заради збереження пам’яті, житла. Хіба я не права?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото – Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page