fbpx

Росіяни вивозять тисячі мешканців заблокованого Маріуполя до росії. Усього під незаконну депортацію потрапили близько 15 тисяч містян. Російські окупанти відбирають у людей паспорти й інші українські документи

Росіяни вивозять тисячі мешканців заблокованого Маріуполя до росії.

Усього під незаконну депортацію потрапили близько 15 тисяч містян. Про це повідомляє Маріупольська міська рада.

“Просто зараз автобуси, які виїхали з Запоріжжя у Бердянськ, щоби евакуювати маріупольців, заблоковані. Очевидно, це робиться лише для того, щоб не дати людям можливість повернутися на підконтрольну Україні території”, – повідомили у місцевій владі.

Усього під незаконну депортацію потрапили близько 15 тисяч містян – це половина від усіх мешканців лівобережного Маріуполя.

“Окупанти в ультимативній формі примушують і без того замучених війною людей сідати в автобуси. Також є свідчення, що російські окупанти відбирають у людей паспорти й інші українські документи”, – йдеться у повідомленні прес-служби мерії.

Вивезених маріупольців доставляють у фільтраційні табори, звідти розподіляють по різних віддалених містах Росії. На сьогодні достеменно відомо про близько 6 тисяч депортованих мешканців Маріуполя.

Мерія формує базу депортованих і працюватиме над поверненням громадян України, заявив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page