fbpx

Раїса Іванівна коли поїхала на заробітки, то справді перші чотири роки, як і обіцяла, допомагала нам фінансово. Ми живемо в селі, але як пани. На подвір’ї в нас бруківка, а в хаті євроремонти. Але одного дня трапилася дивна ситуація. Мало того, що свекруха нам і копійки не висилала, так ще й почала в Миколи питати, чи не маємо ми часом прискладених п’ять тисяч євро. Добре, що Микола не вислав ті гроші, а вирішив сам поїхати до мами і вияснити, для чого все ж таки їй така сума потрібна

За свого Миколу я вийшла заміж, коли мені було двадцять три. Наше сімейне гніздечко ми почали вити разом із його мамою.

Хоч я великим бажанням і не горіла йти в невістки, та все ж таки прийшлося. Микола багато праці вклав у свій будинок, тому залишати його зовсім не захотів.

Моя свекруха жіночка така, з характером, але й одночасно шустра.

Через рік, як ми стали сім’єю, Раїса Іванівна сказала, що вирішила їхати на заробітки за кордон. А саме у Німеччину.

Там у неї працює давня дуже хороша знайома, кличе її до себе, оскільки звільнилось дуже хороше місце. Зарплату обіцяють велику.

– Ось, каже свекруха, – буду вам допомагати, щоб ви жили не гірше за всіх. Маю одного сина і хочу, щоб у нього все було і він мав забезпечене майбутнє.

Так і сталось, років з чотири свекруха нас підтримувала фінансово. Я в цей час не працювала, адже привела на світ спочатку донечку, а через два роки і синочка.

Хоч і живемо ми в селі, та маємо гарний доглянутий будинок, зі всіма умовами. На подвір’ї газон і бруківка. Солідні ворота і автівка, яка коштує не дешево.

Здавалося, з такою людиною як моя свекруха, ніколи не пропадеш.

Та в цьому році вона нам таке вчудила, що ні на яку голову не одінеш. А все через те, що моя свекруха, десь у інстаграмі чи де інде, почала переписуватися з чоловіком.

Той їй так закрутив голову, що вона її мабуть геть втратила. Місяців зо три ми не отримували жодних коштів від неї. Чоловік вже бува мене питає, чи я чим його маму не образила?

При розмові свекруха сказала нам, що має проблеми зі здоров’ям і мусить трохи себе припильнувати. Та ми не проти, адже здоров’я і життя це найбільші цінності.

Ми з Миколою навіть запропонували приїхати до нас в Україну, пройти обстеження, тай медицина у нас дешевша. Та свекруха переконувала, що не може, це не настільки серйозно, щоб залишати роботу.

А потім дзвінок від неї, який нас заставив хвилюватись. Чи немає в нас часом відкладених з п’ять тисяч доларів. Мій чоловік вирішив взяти гроші і поїхати до мами, щоб на власні очі переконатися, що в мами все добре, хоч Раїса Іванівна переконувала його, що приїжджати немає потреби.

Поїхав мій чоловік… І що б ви подумали трапилося?

Моя свекруха на старості літ, захотіла позустрічатися з молодиком. А ним виявився чоловік з Туреччини, та ще й хитрющий який.

Вивідавши у свекрухи всю інформацію про її особисте життя: де живе, ким працює і взагалі, яку має фінансову спроможність, а потім і вигадав цю історію, де наче його фірма потребує значної фінансової підтримки.

Три місяці моя свекруха його спонсорувала, а потім ще було замало і вона нас “підключила”. Навіть не знаю, чим би все це обернулось, якби Микола до неї не поїхав.

Привести свекруху до тями було, ой як не легко.

Та нам все ж таки вдалося.

Ці хлопці справжні професіонали своєї справи, можуть так обкрутити навколо пальця, що залишитесь без кусочка хліба.

Можливо, моя історія буде актуальною для когось із читачів.

Зичу всім вам зустріти безкорисне і справжнє кохання.

Будьте здорові і щасливі.

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page