fbpx
гороскоп
Раз треба, значить зробіть!: гороскоп на п’ятницю, 28 жовтня 2022 року для всіх знаків Зодіаку! Не кожному день припаде “до смаку”, але це життя.  І “чорну смугу” варто зустріти гідно!

Раз треба, значить зробіть!: гороскоп на п’ятницю, 28 жовтня 2022 року для всіх знаків Зодіаку! Не кожному день припаде “до смаку”, але це життя.  І “чорну смугу” варто зустріти гідно!

Що зірки підготували вам цього разу!

Водолій

Найближчі тижні дадуть Водоліям вітер у вітрила. Ідеї, які поки що були лише у сфері мрій, Водолії будуть реалізовувати із задоволенням і величезною енергією. Варто добре використати цей час і використати його для себе. Записуєтесь на мовний курс? Круто! Ви робите щось нове, що змусило вас вийти із зони комфорту? Чому б і ні! Якщо все піде за планом, цей заряд енергії залишиться з Водолієм довше і в найближчі місяці стане величезною перевагою, яка багато в чому полегшить життя.

Риба

Зникнуть будь-які збурення, які мучили вас протягом деякого часу. Потрібно просто набратися терпіння. У того, хто втомився, є два варіанти: або відпустити і піти легшим шляхом, або взяти бика за роги. З вашого досвіду, як правило, краще зробити все правильно.

Овен

Для Овнів з’явиться чудова можливість взяти себе в руки і почати втілювати в життя проєкти, над якими вони давно думали, але на які не вистачало сміливості. Овен може дозволити собі щось, про що давно мріяв – вимогливий курс, власний бізнес, а може, зміна сфери діяльності? У вас обов’язково все вийде! Овни також можуть розраховувати на успіх у коханні та стосунках – але не варто забувати, що для танго потрібні двоє.

Телець

Гороскоп для Тельців показує, що зірки мають рацію. Ті Тельці, які ризикнули раніше, незабаром відчують смак успіху. Те, що ви давно планували, здійсниться найближчим часом. Але пам’ятайте про смирення. Навіть після успіху життя продовжується. Після святкування почніть планувати наступні завдання. Завдяки цьому ви збережете правильні пропорції, необхідні для здорового сприйняття світу. Ви також повинні знати, що виклики, які ви склали після тривалих затримок, не означають, що ви досягли фінішу.

Близнюки

Загрозою для Близнюків стане надмірне переживання втрачених можливостей. Не турбуйтеся про них і не надавайте їм значення – ви повинні змиритися з тим, що ви зробили деякі помилки. Робіть висновки, постарайтеся розрахуватися з боргами і чекайте нових можливостей.

Рак

Раки повинні зосередитися на виправленні помилок, які переслідували їх багато років. Час зустрітися з ними. Нарешті з’явиться відповідна нагода дистанціюватися від повсякденної пробіжки. Використовуйте його, щоб обміркувати та вирішити проблеми, які заважають вам повноцінно розвиватися.

Лев

Леви повинні стримувати свій гнів, тому що це може завдати їм неприємностей. Несподівані події складатимуться не так, як запланували Леви, але вони надто емоційно ставитимуться до дрібниць. Квадратура Венери з Ураном віщує негаразди в любовному житті. Місяць увійде в знак Лева, а це означає, що вони стануть більш незалежними, зможуть нехтувати почуттями інших. Самі вони не дізнаються, що відбувається. Можливо, це виснаження після напружених місяців, можливо, люди будуть справді дратувати.

Діва

Якщо Діви не будуть гомоніти, вони насолоджуватимуться майбутнім часом. Справи зроблені, будинок прибраний. Пара Венери з Юпітером винагородить Діву приємним сюрпризом, можливо, запрошенням або нагородою. Пощастить в основному артистично обдарованим дівам, в тому числі і тим, хто займається музикою. Інші Діви, однак, можуть розраховувати на бажаний спокій.

Терези

Терези почнуть відчувати себе трохи втомленими. Це може бути пов’язано з історією, яка почалася давно і продовжується досі. Втому легко подолати: або негайно вжити заходів, тоді вона повернеться сильнішою, або прийняти залізні рішення, тоді її можна буде позбутися назавжди.

Скорпіон

На шляху Скорпіонів буде кілька випробувань – необхідність розібратися з проблемами у відносинах з близькими людьми, не найкращий час на роботі, проблеми в житті найближчих друзів. Труднощі схилить Скорпіонів до єдино прийнятного для них рішення – взяти все в свої руки.

Стрілець

Ви ніколи не дізнаєтесь, чи ваш друг справжній друг, доки не перевірите його. Тому будьте уважні, коли настане час тестування. Ви можете бути здивовані, скільки ви можете втратити в той момент, коли ваш друг провалить тест. Не довіряйте своє серце неперевіреним. Наївність не окупається.

Козоріг

Ймовірно, найближчим часом Козерогів чекає багато нудної, рутинної роботи. Заняття не принесе їм особливого задоволення, тому що винахідливим Козерогам буде складно внести зміни на краще. Тому краще дбати про те, що є, ніж гнатися за новими цілями.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua