fbpx
життєві історії
Разом живуть давно. У них ніби як вільні відносини, які чесно зізнатися Олегу не до вподоби. Колись сам запропонував, а зараз шкодує. На той момент закохався в Катю і боявся її втратити

Разом живуть давно. У них ніби як вільні відносини, які чесно зізнатися Олегу не до вподоби. Колись сам запропонував, а зараз шкодує. На той момент закохався в Катю і боявся її втратити

Загалом хотів продовжувати пошук іншої, можливо кращої, і в той же час залишатися з тією, яку полюбив. Забавно, але Катю теж відвідували подібні думки. Вона любила Олега.

Плюс цих відносин – можна фліртувати. Олег, чомусь, що не оцінив цю можливість. Як то кажуть – ні собі, ні людям. Ревнував, але мовчав. Переживав, що ось-ось полетить «синиця з рук», а він так нікого і не знайшов, при цьому не шукав.

Одного разу Катя повернулася додому пізно. Олег весь замучився.

– Де була? Вже 1 година ночі. Важко попередити?

– Чого ти злишся. З подругами засиділася.

– Знаю я цих подруг. Випили, а потім по мужикам.

– Навіть якщо так – то що з того? У нас вільні стосунки.

– Я чекав тебе. Не хочу, щоб ти гуляла без мене.

– Не гуляю, милий, – посміхнулася Катя.

– Точно? -продовжити допитуватися Олег, не приховуючи підозр. – Щось не віриться.

– Припини! Або піду…

– Ну і йди до свого нового хлопця!

– Ну і піду.

– Давай, давай.

Пішла, не закривши двері. Він грюкнув дверима, а після опустився на підлогу, обхопив коліна і почав перемелювати те, що сталося.

Так, можливо трохи погарячкував, але і вона добра. Могла б подзвонити. Живемо ж разом. Важко чи що? Вільні відносини. Що за дурниці. Навіщо я тільки запропонував? Кого хотів знайти? Краще, адже, нікого немає… Навіть якщо є, то мені ніхто крім неї не потрібен.

В цей же час Катю теж відвідували різні думки.

Зателефонувати. Що за дурниці. Сам запропонував такі відносини, а потім дав задню. Що за мужик такий. Ха. Хотів кого-небудь знайти. А то я не розумію. Хитрий. А тепер повинна звітувати. Ага. Зараз. Не дочекаєшся. Правильно мама говорила – не втрачай з ним час. А я ж люблю його.

Посидівши на лавочці біля під’їзду, вирішила повернутися. На сьомий піднімалася пішки, щоб ще раз обдумати. Піднялася, сіла на сходинках. Потрібно було прийняти правильне рішення, але чи буде правильним те, що зараз зробить.

Зважившись, підійшла до дверей. Стояла біля неї довго, майже вічність, не знаючи чи то самій відкрити або ж зателефонувати. Так і не прийняла рішення – він відкрив двері.

– Як же я радий, що ти повернулася, – сказав Олег, кинувшись її обіймати і цілувати.

Вона стояла біля порога, дозволяючи себе цілувати. Лише зрідка відповідала взаємністю. Їй дуже хотілося забути про все, почати все спочатку, але навіть не уявляла, як сказати йому про це. Благо першим почав він.

– Я не хочу більше вільних відносин.

– Я теж.

Він встав на одне коліно, як це роблять в кіно і запитав, простягаючи колечко в червоній оксамитовій коробочці:

– Ти будеш моєю дружиною?

– Так, – не роздумуючи погодилася Катя.

Вони одружилися. Як і раніше люблять один одного. Можливо, цивільний шлюб згуртував їх, а може бути допомогли вільні відносини, в яких обоє не потребували.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page