fbpx
Політика
Реалізовані переважно дрібні непринципові рішення: у Комітеті виборців україни проаналізували заяви Зеленського річної давності. Дві обіцянки з заявлених дев’яти Президент виконав. Вгадаєте, які?

Президент Володимир Зеленський майже за рік перебування на посаді виконав лише дві з дев’яти своїх обіцянок, які дав під час виборчої кампанії.

Експерти Комітету виборців України проаналізували публічні заяви Володимира Зеленського, які він дав в інтерв’ю телеканалу 1+1 24 березня минулого року.

У ньому Зеленський розповів про реформування України, відновлення її економіки та припинення війни на Донбасі.

«Основні обіцянки з економічного і соціального блоку не виконані. Зате реалізовані переважно дрібні непринципові рішення, мало на що впливаючі. Як правило, ті рецепти, які пропонував кандидат Володимир Зеленський, не дали потрібного ефекту і де-факто не працюють», – підкреслив глава організації Олексій Кошель.

Так, створено державний російськомовний телеканал Дом, який віщає на території Донбасу, а також прийнятий закон про імпічмент президента.

У КВУ також прокоментували обіцянки, які на даний момент знаходяться в процесі виконання або не виконані повністю.

Зокрема, Зеленський і його команда не змогли підняти українську економіку.

«Базові економічні показники не покращали, а деякі з них погіршилися. За підсумками 2019 промислове виробництво скоротилося на 0,5% (в 2018 зросла на 3%). Сільське господарство за рік зросла на 1,1% (в 2018 – на 8,1%), будівництво – на 20% (в 2018 – зростання на 8,5%). Ціни на споживчому ринку зросли на 7,9% в порівнянні з минулим роком», – уточнили експерти.

В країні так і не запрацювала податкова амністія для бізнесу. Механізми нульової декларації та податкової амністії поки що не реалізовані на практиці.

При цьому, наприклад, так званий закон про касові апарати для ФОП і деякі інші ініціативи Слуг народу навпаки викликали серйозну критику з боку представників бізнесу.

Також Зеленський пропонував розширити Мінський формат і запросити в нього США і Велику Британію. Але цього не сталося, і на сьогодні переговори в Мінську проходять без участі американських і британських дипломатів.

На початковому етапі виконання знаходяться заяви про боротьбу з корупцією, виплати по кредитах МВФ і домовленості з фондом в тарифному питані, а також про приватизацію великих державних підприємств.

Джерело

Фото – “Страна”

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!