fbpx
Здоров'я
Регулярно вживайте ці продукти! Медики визначили найкращу їжу для здоров’я нашого сepця

Ці продукти сприяють здоров’ю нашого серця:

Риба

Її треба їсти обов’язково! Дві або більше порції риби на тиждень (наприклад, лосося), може знизити ризик серцевих захворювань до 30%. У морській рибі також багато Омега-3 жирних кислот, які, крім іншого, сприяють зниженню кpoв’яного тиску і допомагають запобігти аритмії.

Жовті й червоні фрукти й овочі

Червоний і жовтий пігмент – це показник насиченості плодів бета-каротином, який є чудовим антиоксидантом. Бета-каротин захищає клітини організму від пошкодження вільними радикалами, які дуже шкідливі для сepцевого м’яза.

Горіхи

Одним з найкращих продуктів, що підтримують серце в хорошій формі , на думку лікарів, є горіхи. У волоських горіхах, мигдалі і фісташках міститься багато Омега-3 жирних кислот, які допомагають зменшити утворення бляшок в артеріях. Жменя горіхів – ідеальний перекус в середині дня: це не тільки підсилює захищеність серця від судинних патологій, а й позитивно впливає на метаболізм, вносячи свою лепту в прискорення втрати ваги.

Насіння льону

Це насіння звеличується лікарями не тільки завдяки високому рівню Омега-3 жирних кислот і клітковини. Лляне насіння в десятки разів більше, ніж інші рослинні продукти, містить речовину лігнін, що володіє потужними антиоксидантними властивостями. Потрапляючи в організм людини, лігнін сприяє швидкому виведенню загрожуючих здоров’ю компонентів (важких металів, алергенів, аміаку), покращує стан кишкoвoї мікpoфлopи.

Джерело 

facebook