fbpx
гороскоп
Рейтинг найкращих дружин за знаком Зодіаку: яке “почесне” місце займаєте ви? Якщо, звичайно, ви є в цьому списку

Рейтинг найкращих дружин за знаком Зодіаку: яке “почесне” місце займаєте ви? Якщо, звичайно, ви є в цьому списку

Діва

П’яте місце. У шлюбі, перш за все, вона хоче, щоб вона та її партнер дивилися в одному напрямку. Вона завжди підтримує свого чоловіка і намагається бути його найкращим другом. Однак вона не романтична, перш за все дбає про безпеку.

Телець

Четверте місце. Якщо цей знак зодіаку вже вирішив одружитися, ви можете розраховувати, що він буде спокійним, щасливим і зрілим. Тельці люблять балувати себе і коханих, романтична сфера також їм важлива. Зазвичай вони мріють про багатодітну сім’ю.

Козеріг

Третє місце займає Козеріг. Така жінка знає, як зробити шлюб першим і останнім. Вона винахідлива, економічна і працьовита. Козероги хочуть дім, чоловіка та дітей, за якими вони можуть доглядати.

Водолій

Друге місце належить Водоліям. Це жінки, які можуть поєднувати практичність із чуттєвістю та духовністю. Вони завжди красиві та молоді, сповнені цікавих ідей.

Рак

Переможцем став Рак. Чому? Вона мудра і красива дружина. Вона може піклуватися про домашнє господарство, підтримувати чоловіка та піклуватися про прихильність. Вона намагається виховувати сімейні традиції. Її будинок завжди метушливий і веселий.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook