fbpx
гороскоп
Ретроградний Марс з 20 серпня у Близнюках: що потрібно знати знакам Зодіаку про ці “містичні дні”. Та що віщується Україні

Ретроградний Марс з 20 серпня у Близнюках: що потрібно знати знакам Зодіаку про ці “містичні дні”. Та що віщується Україні.

20 серпня 2022 року Марс увійде у знак Близнюки. Ретроградний період вогняної та войовничої планети триватиме до 26 березня 2023 року. Розповідаємо, як цей період вплине на людей.

Перший тиждень Марса у Близнюках – найкращий час для нових справ. Експерти зазначають, що настає найбільш вдалий та працездатний період для багатьох знаків зодіаку, яким варто скористатися.

Марс у натальній карті людини відбиває енергійність, самостійність, наполегливість, вміння відстоювати свої позиції, стримувати агрeсію, запас фізичних сил, працездатність. Крім того, у гороскопах жінок Марс характеризує образ чоловіків, яких вона притягує, а у чоловічих гороскопах Марс – показник мужності. Астрологи зазначають, що вогненна планета сприяє активізації бізнесу, робить людей активнішими та сприйнятливішими до нової інформації.

Ретроградний Юпітер 2022: що не варто робити під час руху планети

З 20 серпня по 4 вересня буде найсприятливішим періодом для початку будь-яких справ. Ці дні тижня вдасться пробити ситуацію, просунути свої інтереси, вплинути на інших людей.

27 жовтня 2022 по 12 січня 2023 Марс буде в ретроградному русі. У цей час справи можуть гальмуватися, поїздки зриватися, і навіть може погіршитися стан здоров’я, тому треба бути розважливими і уважними.

У період транзиту Марсу Близнюками у 2022 – 2023, очікуються гучні заяви від лідерів держав, визнання раніше скоєних помилок, активізація інформаційного фронту за умов військових конфліктів. Велика ймовірність певних домовленостей між сторонами, що воюють.

Період Марса в Близнюках сприятливий для представників символів стихії Повітря – Близнюки, Терези, Водолій. Для вас це час дій та рішучості, присвятіть себе цікавій роботі. А ось Стрільцям, Дівам та Рибам цей період принесе труднощі — представники знаків стануть нетерплячими, імпульсивними та різкими у спілкуванні, що може провокувати конфлікти з оточуючими.

Тільцям, Ракам, Скорпіонам та Козерогам астрологи радять обрати для себе вектор руху. Якщо розставити пріоритети та знайти точку опори, то представникам знака вдасться досягти своїх цілей. Овни та Леви в цей період відчують приплив енергії та стануть самовпевненішими. Проте щоб успішно реалізувати свої плани треб бути терплячим, не поспішати у прийнятті рішень та здобути нові знання.

Нехай все у вас буде добре!

Слава Богу! Слава Україні! Слава ЗСУ!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page