fbpx
гороскоп
Ретроградний Меркурій цього разу не жартує: спеціаліст своєї справи, астрологиня Анжела Перл, відповіла, як це явище вплине на всі знаки Зодіаку. Якої ж смуги чекати: білої, чи чорної?

Ретроградний Меркурій цього разу не жартує: спеціаліст своєї справи, астрологиня Анжела Перл, відповіла, як це явище вплине на всі знаки Зодіаку. Якої ж смуги чекати: білої, чи чорної?

Спеціаліст своєї справи, астрологиня Анжела Перл, відповіла, як ретроградний Меркурій вплине на всі знаки Зодіаку

Прогноз від спеціаліста на найближчий час.

Астрологиня, якій довіряють всі українці і не тільки, Анжела Перл дала прогноз на найближчі три тижні для всіх представників зодіакального кола.

Овен

На думку Анжели, у вас буде можливість повернутися до колишніх коханих або можуть бути будь-які інші контакти з людьми з минулого. Навіть можливий повторний шлюб. Меркурій буде знаходитися в 7 будинку.

Телець

У цих людей буде Меркурій в 6 будинку – будинку роботи. Положення планет вказує на необхідність відпочинку. Інакше можуть бути неприємності в роботі.

Близнюки

У Близнюків ретроградний Меркурій буде в 5 будинку, що говорить про те, що ви зважитеся на любовні подвиги або нові романи.

Рак

У Раків ретромеркурій в 4 будинку – це будинок місця, де ви живете. Настав час відремонтувати те, що зламалося. Або, можливо, саме в період ретроградного руху зазначеної планети щось зламається.

Лев

Меркурій розгортається в третьому будинку – будинку спілкування, навчання, нових контактів і поїздок. Анжела Перл говорить про те, що можуть бути поновлення на навчанні, перескладання іспитів, повторне отримання якихось документів або їхнє відновлення.

Діва

У Дів Меркурій розгортається в другому будинку – будинку доходів і фінансів. В даному випадку ретрорух – це добре, тому що вам можуть повернути якісь гроші, які давно не виплачували.

Якщо ви комусь повинні повернути фінанси, то вам про це нагадають.

Терези

У цих людей розворот Меркурія відбувається в першому будинку. Цей знак відчує ретроградність найбільше. Цей період дасть вам можливість обміркувати, переоцінити і зважити ті обставини, в яких ви зараз перебуваєте.

Скорпіон

Ретромеркурій в 12-му будинку гороскопу – це будинок завершення, позбавлення від усього непотрібного, будинок ізоляції. Перл припускає, що ви можете занедужати на всім відому “нову” недугу “з масками”, провести якийсь час в ізоляції або поїхати кудись далеко.

Стрілець

Меркурій розгортається в 11 будинку гороскопу. 11-й будинок – це колективи, групи людей, будинок результатів. Ретромеркурий може відсунути отримання результатів. Також у вас можуть бути проблеми з документами в цей період.

Козеріг

10-й будинок гороскопу говорить про те, що можуть бути якісь неприємності в кар’єрі або навчанні. Краще відкласти важливі презентації, семінари або здачу іспитів до перших чисел жовтня.

Можливо, вас змусять переробляти якийсь проєкт.

Водолій

Меркурій знаходиться в дев’ятому будинку – будинку пошуку сенсу життя, будинку подорожей і освіти. Це може бути зміна навчального закладу, зміна викладача, рішення взяти академічну відпустку.

Риби

У вас Меркурій в 8 будинку. На Риб чекають проблеми з фінансами: можуть бути несподівані витрати, потреба взяти в борг або терміново повернути ті гроші, які ви брали раніше. Може бути необачна інвестиція.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua