fbpx
гороскоп
Ретроградний Меркурій у вересні 2022 року. Попереду – “чорне” астрологічне явище. Перевірте, до чого варто готуватися!

Ретроградний Меркурій у вересні 2022 року. Попереду – “чорне” астрологічне явище. Перевірте, до чого варто готуватися!

Ретроградний Меркурій – це явище, яке ускладнить нам повсякденне життя з 9 вересня по 2 жовтня 2022 року. Перевірте, до чого варто готуватися.

Вам не подобається відчувати, що ви стоїте на місці? Коли все має припинитися, ви засмучені? Вам не хочеться повернутися в минуле і відновити відносини з колишнім? Тоді ретроградний Меркурій найближчим часом не раз зіпсує вам настрій.

Ретроградний Меркурій у вересні 2022 року

Ретроградний Меркурій – найбільш “чорне” астрологічне явище. Ще в давнину вважалося, що Меркурій має сильний вплив на комунікацію на Землі. Коли планета перебуває в ретроградному русі, це відчувається практично всюди.

Через це кожні кілька місяців у нас виникають труднощі зі зв’язком – наші повідомлення не доходять до адресатів, виникають збої чи відсутність зв’язку з мережею, ми не можемо спілкуватися з рідними. Раптом у нас виникають проблеми з формулюванням найпростіших тверджень. Ми передаємо не те, що хотіли висловити.

Додаткова проблема полягає в тому, що коли ми ретроградуємо Меркурій, ми всі отримуємо шанс повернутися до невирішених питань з минулого. Не всі хочуть це робити… Тим не менш, треба бути готовим до несподіваних зустрічей, важких розмов або раптових зізнань. Варто бути уважним, щоб не помилитися.

Це явище вплине на наші стосунки. Як боротися з ретроградним Меркурієм?

Ретроградний Меркурій в найближчий час буде відбуватися на тлі сузір’їв Терезів і Діви. Подивіться, якої поведінки слід уникати зараз.

1. Вираження розчарування

Протягом наступних кількох тижнів ми можемо відчути, що в наших стосунках забагато невимовлених слів. Ми хочемо про щось повідомити своїх близьких, але не знаємо, як це зробити. Ми вирішуємо мовчати, що призведе до відчуття, що ми в клітці. Однак це набагато кращий вихід, ніж підштовхувати до розмови, яка може закінчитися безперервно. Якщо нам не потрібно говорити про щось зараз, нам краще перечекати цей важкий час.

2. Втеча у світ мрій

Вплив зодіакальних Терезів буде не дуже сприятливим для нас, коли повернуться любовні стосунки минулого. Люди під цим знаком схильні надмірно фантазувати і постійно ідеалізувати об’єкт своїх зітхань – навіть якщо вони неодноразово розчаровувалися в ньому. Ретроградний Меркурій — невідповідний час, щоб дати комусь другий шанс. Ймовірно, він зробить таку ж помилку, і він не вибачиться за це. Ми не повинні мати красиві уявлення про майбутнє прямо зараз і уявляти, що хтось змінився.

3. Підвищена чутливість

Не варто сприймати щось особисто найближчим часом. Замість того, щоб звинувачувати себе у всіх своїх невдачах, ми маємо право впевнено визнати, що деякі ситуації дійсно були поза нашим контролем. Навіть якщо ми зробили помилку, ми можемо бути впевнені, що багато інших людей роблять це, ретроградуючи Меркурій. Якщо ми відчуваємо, що реальність пригнічує нас, і відчуваємо стрес, нам варто провести час на природі. У найближчі дні також варто уникати пристроїв, які випромінюють синє світло.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua