fbpx
гороскоп
Ретроградний Меркурій, який розпочався якраз сьогодні, має вже напоготові раптові зміни для деяких знаків Зодіаку. Віднесіться до цього серйозно!

Ретроградний Меркурій, який розпочався якраз сьогодні, має вже напоготові раптові зміни для деяких знаків Зодіаку. Віднесіться до цього серйозно!

Три знаки Зодіаку, долю яких вже змінив Ретроградний Меркурій!

Ретроградний Меркурій, який настав вже сьогодні, 9 вересня 2022 року, – це астрономічне явище, коли створюється ілюзія руху планети у зворотному напрямку. Цей процес дуже впливає на життя людей.

За баченням астроекспертів, у цей час загострюється ризик конфліктів і є велика ймовірність потрапити в неприємності. Але є й ті, кому Ретроградний Меркурій принесе зміни.

Лев

На уродженців цього знаку чекає ще та романтика. “Холостяки” можуть зустріти свою другу половинку, а ті, хто в парі, зважитися укласти шлюб або навпаки розлучитися. У житті Левів настане дуже насичений на емоції період – від рішень, які вони ухвалять, залежатиме їхнє майбутнє.

Діва

Діви зрозуміють, що вони на роботі займаються зовсім не тим, чим хотіли б – і можуть зважитися на зміну сфери діяльності. Проте надто поспішати з рішенням не варто, щоб не залишитися без грошей. Тим більше, не можна конфліктувати з керівництвом, інакше все закінчиться звільненням.

Скорпіон

Скорпіони захочуть кардинальних змін у житті – вони можуть змінити роботу або переїхати в інше місто. Уродженці знаку змінять своє коло спілкування, вони позбавляться “токсичних” людей у своєму оточенні і постараються почати все з чистого аркуша. Можуть виникати деякі труднощі, але не варто хвилюватися – у вас все піде, як по маслу!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua