fbpx
гороскоп
Ретроградний Сатурн у Водолії, який триватиме до 23 жовтня, принесе великі неприємності чотирьом знакам зодіаку – у житті почнеться “чорна смуга”. Їм загрожують втрата грошей, конфлікти на роботі та непорозуміння із другою половинкою

Ретроградний Сатурн у Водолії, який триватиме до 23 жовтня, принесе великі неприємності чотирьом знакам зодіаку – у житті почнеться “чорна смуга”. Їм загрожують втрата грошей, конфлікти на роботі та непорозуміння із другою половинкою.

За словами астрологів, неприємності чекають на Близнюків, Риб, Раків і Риб. Їм варто бути дуже обережними, щоб ще більше не погіршити ситуацію.

Близнюки

На уродженців цього знаку чекає дуже тяжкий період у житті – їм загрожують конфлікти з близькими людьми, які матимуть негативні наслідки. Близнюки розчаруються і в своїй роботі, у них не буде виходити нічого, що підірве віру у власні сили. Фінансові проблеми, з якими вони зіткнуться, остаточно зіпсують настрій і можуть спричинити депресію.

Риби

У Риб виникнуть великі проблеми у спілкуванні з другою половинкою – вони не зможуть порозумітися в якихось важливих питаннях, що спровокує конфлікт, який загрожуватиме розривом стосунків. Риби будуть відчувати проблеми з вираженням своїх емоцій і можуть страждати від депресії. Проблеми можуть зачепити й інші сфери життя – ймовірні неприємності на роботі та в побуті, але важливо перечекати цей період і не ухвалювати кардинальних рішень.

Рак

Ракам треба бути дуже пильними, адже в їхньому оточенні знайдуться люди, які можуть їх обдурити, скориставшись довірливістю. На роботі уродженці знаку можуть отримати призначення на посаду вищу за статусом, але це принесе не радість, а нові проблеми: не буде виходити практично нічого, що викличе гнів керівництва. Ракам потрібно взяти себе в руки і виправити помилки, розпач їм ніяк не допоможе, а лише погіршить ситуацію.

Козеріг

У Козерогів складеться враження, що їх не чують – як колеги на роботі, так і кохана людина. Це загрожує конфліктами, які можуть перерости у великий скандал, що явно зіпсує настрій. Їм потрібно бути дуже обережними у фінансових питаннях, щоб не втратити всі гроші, які накопичували тривалий час. Також варто виявляти пильність у дорозі, щоб не потрапити в халепу.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page