fbpx
гороскоп
Революція в небі!: повний місяць 9 жовтня 2022 року матиме величезний вплив на наше життя. Тоді багато чого може змінитися раз і назавжди. Ми повинні бути готові до того, що може статися!

Скоро буде революція в небі. Це також вплине на наше життя

Прийдешній повний місяць в Овні 9 жовтня 2022 року принесе нам багато важких переживань. Краще знати, що нас чекає.

Гороскоп на осінь 2022 року показує, що повний місяць 9 жовтня 2022 року матиме величезний вплив на наше життя. Тоді багато чого може змінитися раз і назавжди. Тому ми повинні бути готові до того, що може статися.

Повний місяць в Овні 9 жовтня 2022 року

За прогнозами астрологів, повний місяць цього місяця принесе чимало клопоту всім знакам зодіаку. Однак від нас залежить, як ми з ними впораємося. Не варто впадати у відчай – важкі переживання, які нас чекають, можуть, всупереч видимості, піти нам на користь. Однак, якщо ми піддамося своїм емоціям, ми почуватимемося нещасними та втратимо надію на майбутнє.

1. Відпустіть минуле

У житті кожного з нас є історії, які ніколи не закінчуються. Ми згадаємо про них найближчим часом, тому що буде можливість попрощатися з ними раз і назавжди і забути про них назавжди. Однак більшість із нас зрозуміє, що ми не можемо цього зробити. Ми можемо вчепитися за те, що нам давно не служить.

Однак реальність змусить нас відмовитися від цього. Нашим завданням буде змиритися з цим.

2. Прийміть важкі спогади

Що ще гірше, тепер нас будуть переслідувати образи з минулого, і ми почнемо формувати на їх основі хибні переконання. Коли виникають неприємні спогади, не варто думати, що ситуація повториться цього разу.

Наслідки такого мислення можуть виявитися для нас дуже поганими. У цей час ми повинні знати, що магічна дія повного місяця посилює закон тяжіння. Тому краще не плекати в собі жаль про те, що було. Варто сприймати це як урок, щоб уникнути поганого в майбутньому.

3. Не тримайте нікого при собі

Повний місяць в Овні може бути особливо важким для тих, хто не хоче відпускати себе з коханою людиною. Але тиснути на іншу сторону і шукати привід для протистояння – це зараз найгірше, що ми можемо зробити. Якщо хтось хоче розірвати з нами контакт, ми маємо дозволити йому це зробити.

Те, що наша доля повернеться найближчим часом. Однак ми повинні припинити наші стосунки з людьми, які нічого не додадуть до нашого життя. Прийняття цієї необхідності змусить нас почуватися легше та спокійніше.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua