fbpx
життєві історії
Рідна сестра зі мною не розмовляє, бо мій Назарко вступив до омріяного вузу, а її Дмитрик – ні. Христина і слухати не хоче, що більше року ми докладали великих зусиль, щоб потрапити туди. В той час, як впевнений в собі Дмитро “бив байдики”. Якось я з цим вже й змирилася. Але недавно приїжджаю до мами в село, а вона мені каже, що Христя кожен день їй дзвонить і питає, чи ще мого сина не відчислили

Рідна сестра зі мною не розмовляє, бо мій Назарко вступив до омріяного вузу, а її Дмитрик – ні. Христина і слухати не хоче, що більше року ми докладали великих зусиль, щоб потрапити туди. В той час, як впевнений в собі Дмитро “бив байдики”. Якось я з цим вже й змирилася. Але недавно приїжджаю до мами в село, а вона мені каже, що Христя кожен день їй дзвонить і питає, чи ще мого сина не відчислили.

Моя сестра з самої юності постійно заздрила мені. Завжди звинувачувала мене, що успіх сам до мене прилипає. Хоч я і старша від неї на два роки, та першою стала на рушничок щастя Христина, так звати мою сестру.

Невдовзі в неї народилась донечка – Анастасійкою назвали. Потім і я зустріла свого Павла і ми створили сім’ю.

Коли я чекала на свого первістка, Христина вже тоді ходила при надії вдруге. Я так раділа з того приводу, що наші діти будуть однолітками, що їм буде весело разом підростати.

Так і було, у обох у нас народились синочки. Христя народила Дмитрика на два місяці швидше за мене, а я свого назвала Назарчиком.

Так і зростали наші хлопці разом. Відвідували один садочок, а пізніше і один клас у школі. Любилися між собою, у них були справжні братські відносини, не порівняти тих, які були між нами колись із сестрою.

Хлопці повиростали і вже після восьмого класу, ми вирішили давати їх вчитися в один із найкращих ліцеїв, нашого міста. Та щоб туди вступити, мій Назарій готувався цілий рік, а от Дмитро був впевнений в собі і говорив, що він вступить без всяких підготовок.

Так, звісно, обидвоє наших хлопців вчилися гарно в школі, завжди радували мене і сестру гарними табелями.

Та сталось так, що мій Назарко вступив, а Дмитрика не було у списках тих, хто поступив. Вперше я була в такому ступорі. Не знала, чи маю радіти за свою дитину, чи підбадьорювати сина сестри.

Та сестра наче скаженіла того дня, почала звинувачувати мене в несправедливості, що я купила сину місце, адже він не міг краще знати за Дмитра.

А потім і взагалі перестала зі мною спілкуватись. Постійно телефонує мамі і питає, чи ще не вичислили мого Назара. Що своєму сину вона забезпечить краще майбутнє, і ми всі це ще побачимо.

Читайте також: Свекруха як побачила, що я вийшла на поле бульбовиння палити, вилетіла і собі на своє. Вона ж не може “відставати”. Але їй дуже “пощастило” – її зафіксували і виписали штраф. 1800 грн на рівному місці. А найцікавіше це те, що Катерина Сергіївна зразу ж прийшла в мене вимагати гроші. Ніби це я винна в тому, що вона буде штраф платити. Ну цирки на дроті, чесне слово. З одного боку я радію, а з іншого – як її від себе відігнати

Дуже важко я пережила цей день, як і цей місяць загалом.

Важко зрозуміти таку поведінку моєї сестри.

Як до неї достукатись? Хочу їй пояснити, що між нашими дітьми немає ніяких змагань, як і немає хто кращий.

Кожен із них особистість і у кожного свій шлях у житті. Я щиро вірю, що зможу достукатись до своєї сестри.

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page