Рідні одноголосно сказали, щоб ми переїхали жити в село до бабусі Євгена, а свою двокімнатну здавали в оренду. Я сама розуміла, що в іншому випадку ми не протягнемо, оскільки працював лише чоловік. Ганну Дмитрівну я знала лише зі слів, і навіть перші дні після переїзду мені полегшало на душі. Та все змінилося за лічені години і на моїх же очах. Сліз вже не вистачає, така я ображена на весь світ!
Я замучилась просити свого Євгена, переїхати жити в свою квартиру. Оскільки вже не можу жити з його бабусею під одним дахом, ще й в селі! Вона забороняє мені прибирати, оскільки я все хочу просто викинути, все в неї старе, чіпати не можна. Живемо, одним словом, як у музеї! А як щось роблю самостійно, так у його бабусі одразу то серце щемить, то в голові щось сукає, а після одразу ж береться за телефон і всім своїм родичам і подружкам телефонує, і жаліється, яка я погана.
З Євгеном ми ще до шлюбу взяли квартиру в іпотеку. На весілля батьки нам подарували пристойну суму в конверті.
На той час я звичайно була дуже щаслива. Адже це було моє житло, в якому я була господиню. І ми звичайно багато працювали для того щоб виплачувати іпотеку. Але через деякий час я дізналася, що чекаю дитину. Від цієї новини я звичайно була у величезному подиві (ми просто з Євгеном домовились трішки пожити для себе), але що маємо,те маємо.
Доки я не привела нашу Євочку на світ, я продовжувала працювати, і тоді грошей вистачало на все. А після народження дитини у нас залишалася зарплата лише мого чоловіка. Тоді ми стали реально виживати. При цьому Євген мій ще й шукав підробітку, аби хоч якось стабілізувати наше становище.
До моїх батьків переїхати жити не можна було, а до батьків чоловіка також не можна, у них і так уже жив молодший брат зі своєю дружиною. Ось тоді то нам і допомогла бабуся Євгена, оскільки жила одна у великому будинку за містом. Я з його бабусею мала знайома, але з деяких зустрічей у мене склалися хороші враження про неї.
І це вона нам перша запропонувала переїхати жити до неї. І тоді ми здали в оренду свою квартиру. Жити нам стало звичайно краще, з грошима становище стабілізувалося. Але тоді моє життя стало не таким, до якого я звикла, у бабусі Євгена не можна вдома ні до чого доторкнутися.
Це стосувалося не тільки мене, а й моєї дитини… коли Євочка щось чіпала, десь повзала, то у бабусі чоловіка починали труситися руки. При цьому вона думала, що я спеціально так роблю і дитину змушую все чіпати, мовляв, хочу щоб вона скоріше відійшла у інший світ. А ввечері, коли Євген приходив із роботи, то бабуся скаржилася йому на мене з Євою. При цьому вона ще й казала, що я погана мати і не стежу як слід за дитиною.
Але Євген на все це просто закриває очі. Але я так не можу, у мене вже здають нерви. Нема сил більше терпіти таку поведінку Ганни Дмитрівни. Я вже випрошую у чоловіка, щоб ми повернулися назад до нашої квартири. І мені не страшно, що нам не вистачатиме грошей, війна, нема світла чи тепла, зате мої нерви будуть цілими та здоровими.
Євген просить мене трохи потерпіти. Каже, що після того, як я вийду з декрету, і, дай Бог, закінчиться війна, то зможемо повернутися в нашу квартиру. Але я боюся, що не витримаю довго…
Тоді я почала пропонувати Євгену, що я вийду на роботу, а він сидітиме вдома з дитиною. Я хотіла, щоб він відчув як мені бути в цьому будинку. Але чоловік відмовляється. Ну і зрештою, я йому заявила, що якщо ми не переїдемо наступного місяця, то я заберу дитину і житиму у своїх батьків. Він начебто задумався про це, але поки остаточного рішення не прийняв.
А що б ви нам рекомендували зробити?
Їхати в місто, чи терпіти, і чекати слушнішої нагоди?
Фото ілюстративне
Недавні записи
- Півроку тому я розлучилася. І тепер зустрічаюся з рідним братом колишнього чоловіка. І колишня свекруха знову може стати діючою. У нього була своя квартира, непогана робота, а ще він на 5 років за мене старший. Ну й що, що особливо не любила. Що ж ти раніше мовчала, коли твій син покинув мене саму. І взагалі, це якось не по-божому і грішно. На що я їй відповіла, що, звичайно ж, розповім її онуку, коли він підросте
- Коли я побачила ціну на гелі для душу невістки, яку вона випадково залишила, – то ввечері влаштувала з нею серйозну розмову і попросила плати за квартиру або зʼїзджати. Поки мій син боронить Україну, у неї пляшечка в душі за 1000 гривень!
- Ми з чоловіком важко працювали, аби і доньці хватило на життя і нам залишалося. Звісно, не легка це задача. Навіть прийшлося зайняти гроші аби оплати навчання. Та схоже це все були дрібниці. Того літа на Львів прилетіло від “сусідів”. Біда сталася біля гуртожитку доньки. На щастя, то були канікули і все обійшлося, якщо так можна сказати. Єдине, що з поганого сталося, це повилітали вікна. Гроші на ті вінка збирали, обіцяли поставити до 30 вересня. Але є одне “але”
- Сестра в Італії жила багато й заможно довгі роки і я їй заздрила. Її розкішному життю, достатку,фінансовим можливостям. Нам так не жити! Місяць тому Галина повернула в наше рідне село на Полтавщині і приголомшила мене своєю пропозицією. З’явився наш первісток – синочок Даня. Минуло ще два роки, і народилася йому сестричка, дівчинку ми назвали Люба, на честь моєї бабусі. А ще через рік наша родина поповнилася третім малюком та стала багатодітною
- Мені стає не по собі, коли я чую, що двадцятилітні вже заміж виходять. Моїй дочці вже тридцятка минула, а вона досі “холостякує”. Моя Вікторія мила і дуже гарна дівчина, просто в час, коли дівчата виходили заміж, вона багато вчилася. І ось мене вже який день не покидає думка, щоб посватати її з кимось. Моя мама так зі мною зробила, і скажу відверто, я дуже щаслива в шлюбі з Денисом