fbpx
життєві історії
Рідним Таїсія нічого не розповіла, а от подруги «заклювали» Таю: розлучайся, як ти можеш з ним жити? Їм добре казати. Ну й що, що вона дізналася про зради чоловіка, про те, що коханці квартиру купив, вчить її в університеті… Вона, Тая, теж за ним як за кам’яною стіною. Сита, вдіта, забезпечена. Відпочивають на дорогих курортах. А розлучиться – кому вона з двома дітьми потрібна?

Чоловік у Таїсії впливовий. Бізнесмен, депутат. Коли вони познайомилися, Михайло понад усе її любив, вона це відчувала. І крутила ним, як могла.

Вибирала довго між двома чоловіками, що тоді біля неї вилися: між перспективним, але не надто привабливим Михайлом і красенем-однокурсником Олегом. І тільки після того, як дізналася, що Олег почав зустрічатися з іншою дівчиною, сказала Михайлові «так». А його почуття на той час вже змінилася, бо роздивився добре свою Таю. Але вони вже чекали першу донечку, то ж весілля справили пишне й гарне.

Михайло дійсно виявився перспективним, багато чого досяг за десять років їхнього спільного життя.

Перебралися з провінції до Києва, квартиру простору в новобудові купили. Михайло рухався вгору як бізнесмен і політик.

А Тая – вдома, нереалізована, не задоволена собою. Доньку виховує за допомоги няні, робить вигляд, що чоловікові в бізнесі допомагає. Михайло їй сто разів казав: подумай, чим би ти займатися хотіла, якою справою? Я б тобі допоміг.

Та, так і не отримавши від дружини якоїсь чітко] відповіді, облишив спроби на неї вплинути. Забезпечував всі її забаганки, літали кілька разів на рік на дорогі курорти. Ото і всі їхні спільні інтереси.

Рік тому народилася друга донечка. Дівчаток своїх Михайло обожнює, тому й дружину терпить. А коханки – коханки в нього давно. Десь після третього року подружнього життя. Оце, правда, за останні кілька років до однієї душею прикипів, молодшої на одинадцять років. Допомагає грошима в юридичному університеті навчатися. Вже планує, ким Оленка при його офісі буде. Та що тут думати – гарні юристи кругом і завжди потрібні.

Купив Олені однокімнатну затишну квартиру з прекрасним видом на Дніпро, щоб дівчина від батьків не залежала. Там і зустрічаються, а ще на відпочинок в екзотичні країни літають. Тая ніколи не розділяла пристрасті чоловіка до екстриму, а Оленка легка й швидка на підйом, йому з нею добре.

Михайло розуміє, що колись прийдеться дівчиною іншому поступитися, але то буде колись, а поки що він щасливий.

… І я з ним – щаслива. Недавно Таїсія про нас дізналася. Мені про це розповіла наша спільна знайома. Ні, Тая точно не знає хто я, але дізналася, що Михайло мені навчатися допомагає, квартиру придбав. Він мені сказав, щоб я ні про що не турбувалася, що все владнає. Я й не турбуюся.

А подруга мені розповіла, що рідним Таїсія поки що нічого не сказала, а от знайомі й подружки «заклювали» Таю: розлучайся, як ти можеш з ним жити?

А Тая відповідає, що їм добре так говорити й поради давати. Ну що їй з того, що вона дізналася про зради чоловіка, про те, що коханці квартиру купив, вчить її в університеті? Родину, своїх дівчаток Михайло не покини. А вона, Тая, за ним як за кам’яною стіною. Сита, вдіта, забезпечена. Відпочивають на дорогих курортах. А розлучиться – кому вона з двома дітьми потрібна?

Автор – Олена М.

Спеціально для Ibilingua.com.

Передрук без згоди автора суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook