З Микитою ми разом працювали у великій компанії, і він мені одразу сподобався. На нього заглядалося багато дівчат, що не дивно: гарний, успішний. Я ж працювала офіс-менеджером, і була молодша за нього на п’ять років.
Микита тоді якраз недавно розлучився зі своєю дівчиною, потребував уваги і несподівано для всіх звернув увагу саме на мене, а через три місяці ми одружилися. Чоловік тішився народженню дочки і просто сяяв від щастя, а мені не вистачало спілкування колективу і постійно сидіти вдома з дитиною мені не хотілося.
Я теж люблю нашу Яринку, але я твердо вирішила, що коли їй виповниться рік, я вийду на роботу, а з дитиною буде нянька. Але ще треба переконати в цьому чоловіка, який, як я й думала, буде категорично проти. Ще його підтримували й наші батьки, які вважали, що дитиною має займатись мама.
Різними способами я досягла його згоди і вийшла на роботу, залишивши дворічну дочку під опікою няні.
Катерина була в минулому вихователем дитсадка і мала онуків, що теж мені сподобалося, значить, досвід з дітьми у неї був не тільки на роботі. Дочка теж одразу звикла до няні і навіть прив’язалася до неї настільки, що цілі вихідні питала, коли прийде нянька Катя.
Я раділа цьому, бо тепер могла бути спокійною за дитину і мала можливість присвятити вільний час собі – записалася на фітнес та курси водіння.
Але ідилія закінчилася, коли Яринці виповнилося три роки і ми разом зібралися у відпустку в Карпати. Коли розповіли про це доньці, думали, що потішимо її, але вона сказала, що без няні Каті вона нікуди не поїде.
Брати із собою ще й Катерину не хотілося, відпочинок планували сімейний. Яринка дізнавшись, що нянька залишається, почала плакати. Чоловік одразу відреагував, сказавши, як я і боялася, що донька більше любить чужу жінку, ніж рідну матір і у всьому цьому винна я.
Найприкріше було, коли Микита сказав, що не очікував, що одружується з такою егоїсткою, яка не любитиме його дітей.
Отже, з Катериною ми розійшлися без образ, вона все зрозуміла, а мені почала допомагати моя мама, забираючи іноді Яринку до себе, щоб я відпочила, але донька не відразу відвикла від няні, ще довго сумувала і плакала.
Зараз, займаючись з донькою різними іграми, ліпленням із пластиліну, я зрозуміла, як багато я втратила, коли віддала свою дитину на виховання сторонній людині. Заради чого я позбавляла себе радості бачити, як росте і розвивається моя дитина? Зараз сама себе не розумію, щиро кажучи.
Передрук без посилання заборонено.
Фото ілюстративне, авторське.
Недавні записи
- Сваха моя має дачу, а то сезон копання картоплі і консервації. Ясне діло, що їй не до онуків. Ось вона й подзвонила мені, щоб пожалітися. Як мені за дочку соромно було, ви й уявити не можете. “Як не будете з онуками у вихідні сидіти, я вам забороню з ними бачитися”, – сказала їй Уляна. А окрім всього в мене в неділю день народження, а Уляна проти, щоб свекруха і вона за одним столом сиділи
- Півроку тому я розлучилася. І тепер зустрічаюся з рідним братом колишнього чоловіка. І колишня свекруха знову може стати діючою. У нього була своя квартира, непогана робота, а ще він на 5 років за мене старший. Ну й що, що особливо не любила. Що ж ти раніше мовчала, коли твій син покинув мене саму. І взагалі, це якось не по-божому і грішно. На що я їй відповіла, що, звичайно ж, розповім її онуку, коли він підросте
- Коли я побачила ціну на гелі для душу невістки, яку вона випадково залишила, – то ввечері влаштувала з нею серйозну розмову і попросила плати за квартиру або зʼїзджати. Поки мій син боронить Україну, у неї пляшечка в душі за 1000 гривень!
- Ми з чоловіком важко працювали, аби і доньці хватило на життя і нам залишалося. Звісно, не легка це задача. Навіть прийшлося зайняти гроші аби оплати навчання. Та схоже це все були дрібниці. Того літа на Львів прилетіло від “сусідів”. Біда сталася біля гуртожитку доньки. На щастя, то були канікули і все обійшлося, якщо так можна сказати. Єдине, що з поганого сталося, це повилітали вікна. Гроші на ті вінка збирали, обіцяли поставити до 30 вересня. Але є одне “але”
- Сестра в Італії жила багато й заможно довгі роки і я їй заздрила. Її розкішному життю, достатку,фінансовим можливостям. Нам так не жити! Місяць тому Галина повернула в наше рідне село на Полтавщині і приголомшила мене своєю пропозицією. З’явився наш первісток – синочок Даня. Минуло ще два роки, і народилася йому сестричка, дівчинку ми назвали Люба, на честь моєї бабусі. А ще через рік наша родина поповнилася третім малюком та стала багатодітною