fbpx

Років 5 тому я навчалася в університеті. І там познайомилася з хлопцем. Все було просто чудово. Дорогі подарунки, квіти, я була на сьомому небі від щастя. Він був із забезпеченої родини. Але він був старший за мене і через рік наших відносин він закінчив університет і поїхав додому. Мене все влаштовувало, якщо не зважати на те, що наші стосунки тепер були на відстані

Років 5 тому я навчалася в університеті. І там познайомилася з хлопцем. Все було просто чудово. Дорогі подарунки, квіти, я була на сьомому небі від щастя. Він був із забезпеченої родини.

Але він був старший за мене і через рік наших відносин він закінчив університет і поїхав додому. Мене все влаштовувало, якщо не зважати на те, що наші стосунки тепер були на відстані.

Через рік я втомилася від таких стосунків і на одній із вечірок у подруги познайомилася з іншим хлопцем. У нас все почалося дуже швидко.

Я вуха в нього закохалася. Звичайно ж, про все розповіла своєму, і ми з ним розлучилися, залишившись друзями.

Іноді зідзвонювалися, спілкувалися. Він теж зустрів іншу дівчину.

З новим другом ми вже за півроку з’їхалися і стали жити разом. І тут я почала в ньому розчаровуватись.

Виявляється, він був дуже лінивий. Працював він на малооплачуваній роботі, де постійно затримували зарплату, і ми жили практично лише на мої доходи. А його все це влаштовувало.

Він навіть не замислювався знайти підробіток. Звичайно, хороше теж було, адже чомусь я його люблю і все ще не пішла від нього.

З колишнім я також продовжувала телефонувати, то він мене зі святами привітає, то я його. І одного разу він розповів мені, що розлучився зі своєю дівчиною, вона йому влаштувала грандіозний скандал.

Та й мене він все ще як, виявилося, любить, ще почуття залишилися. І він почав кликати мене приїхати до нього і почати все спочатку.

Він, звісно, ​​добре заробляє. Завжди в русі, шукає щось нове, цікаве, перспективне.

Спочатку він просто кличе мене приїхати в гості, а вже потім якщо почуття спалахнуть з новою силою, то і назавжди переїхати до нього.

І тепер я навіть не знаю що робити. Звичайно, я можу залишитися з дуже лінивим хлопцем.

Або поїхати до добре забезпеченого чоловіка, з перспективами у житті та покращити своє життя. Я його, звичайно, поважаю, він мені подобається.

Ось я і думаю, що краще або коханий, але лінивий хлопець, або добре забезпечене життя. Що краще?

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.com.

You cannot copy content of this page