fbpx

Романтика чи розлука?: Тижневий гороскоп кохання на 6-12 березня 2023 для всіх знаків Зодіаку. Чим варто керуватися в любовному житті прямо зараз

Тижневий гороскоп кохання на 6-12 березня 2023 для всіх знаків Зодіаку

Щотижневий любовний гороскоп на 6-12 березня 2023 року підкаже, чим варто керуватися в любовному житті прямо зараз. Перевірте, що вас чекає.

Хто зараз може бути спокійним за своє любовне життя, а кому варто почати хвилюватися? Прочитайте любовний гороскоп на цей тиждень і дізнайтеся, чого очікувати.

Тижневий гороскоп кохання на 6-12 березня 2023 для всіх знаків Зодіаку

Вам цікаво, що станеться у вашому любовному житті найближчим часом? Якщо ви хочете підготуватися до майбутніх днів, прочитайте свій любовний гороскоп на цей тиждень.

Тижневий гороскоп кохання на 6-12 березня 2023 року – Овен

Овен почне згадувати минуле. Спогади минулих років допоможуть їм зрозуміти, чого вони насправді хочуть. Якщо вони прагнуть зустріти свою другу половинку, їм не варто погоджуватися ні на що. Настав час встановити для когось чіткі межі та зосередитися на пошуку справжньої прихильності. В іншому випадку у Овнів немає шансів.

Гороскоп кохання на тиждень 6-12 березня 2023 року – Телець

На цьому тижні Тельців чекає духовне пробудження. Вони отримають набагато глибший погляд на свої справи, і їхнє спілкування з близькими істотно зміниться. Відтепер вони зможуть керуватися своєю інтуїцією при прийнятті важливих рішень. Їх внутрішній голос підкаже, з ким у них є шанс побудувати стосунки на все життя. Якщо тільки вони наберуться сміливості піти за ним, вони будуть дуже щасливі цієї весни.

Любовний гороскоп на тиждень 6-12 березня 2023 – Близнюки

Близнюки можуть запропонувати комусь другий шанс. Але чи варто їм справді це робити, якщо вони не отримали вибачень за минулу неналежну поведінку? Якщо інша людина не намагається загладити це зараз, вона повинна прийняти це близько до серця. Непросто усвідомити, що партнер мрії не дбає про нас. Однак чим раніше Близнюки навчаться бути чесними з собою, тим легше їм буде вийти з цих відносин.

Тижневий гороскоп кохання на 6-12 березня 2023 року – Рак

Раки повинні знати, що йому не варто надто довіряти. Хоча він і вміє возитися з головою, але про його обіцянки краще відразу забути. Якщо Раки цього не зроблять, вони швидко розплакаються. Вони почнуть приписувати своєму шанувальнику якості, яких він не має, а потім будуть болісно розчаровані його поведінкою.

Любовний гороскоп на тиждень 6-12 березня 2023 – Лев

Леви перестануть постійно про все думати і вирішать зосередитися на дії. Тоді може виявитися, що їхні уявлення про близькі стосунки мають мало спільного з реальністю. Інша сторона підходить до цього зовсім інакше, ніж вони думали раніше. Тепер у неї буде шанс довести це їм. Прогулянка вихідного дня дозволить обом сторонам зізнатися один одному в своїх справжніх почуттях.

Тижневий гороскоп кохання на 6-12 березня 2023 року – Діва

Діви можуть багато чого отримати, якщо вирішать зустрітися зі своїми друзями і розповісти їм історію свого кохання. Хтось тоді скаже їм щось надзвичайно важливе. Вони зрозуміють, що досі їм не вистачало проникливості. Відтепер вони по-новому подивляться на любовні стосунки. Все рідше вони будуть вдаватися до фантазії, а замість цього обиратимуть щире спілкування.

Тижневий гороскоп кохання на 6-12 березня 2023 року – Терези

Терези повинні нагадати собі, наскільки вони привабливі. Якщо вони довго не ходили на побачення, вони вже не пам’ятають, скільки у них переваг. Тож перш ніж вони починають зустрічатися з протилежною статтю, їм потрібно добре придивитися до себе та перерахувати свої найкращі якості. Інакше вони будуть думати тільки про комплекси, які ніхто інший не помічає.

Тижневий гороскоп кохання на 6-12 березня 2023 року – Скорпіон

Скорпіони захочуть вразити незнайомця. Однак їм слід бути пильними, якщо вони не хочуть осоромитися перед ним. Хоча їхня спонтанність може йому сподобатися, вони повинні бути обережними, щоб не перестаратися з показовістю. Тоді вони зроблять помилку, про яку будуть довго шкодувати.

Любовний гороскоп на тиждень 6-12 березня 2023 року – Стрілець

Стрільцям не варто шукати кохання в мережі. Якщо вони мріють створити щасливі стосунки, вони вчинять набагато мудріше, коли вирішать шукати другу половинку серед друзів. Так вони уникнуть болючих розчарувань і отримають шанс зустріти свою другу половинку. Їхні стосунки почнуться з дружби, завдяки якій вони зможуть по-справжньому добре пізнати свого нового партнера.

Любовний гороскоп на тиждень 6-12 березня 2023 року – Козеріг

Непарним Козерогам варто вийти на сольну прогулянку цими вихідними. Вони можуть зустріти когось цікавого в автобусі, в кав’ярні або навіть в магазині. Це не найкращий час, щоб замикатися вдома. Набагато краще відкритися світу і побачити, що він може запропонувати. Завдяки цьому Козероги звільняться від безлічі думок, які останнім часом викликали у них страх за майбутнє.

Гороскоп кохання на тиждень 6-12 березня 2023 року – Водолій

Водолії можуть відчувати розчарування, тому що останнім часом їх любовні стосунки були сповнені непорозумінь. Однак якщо вони запитають іншу сторону, що вони насправді думають, то будуть приємно здивовані. Виявляється, він уже давно на їхньому боці. Він має більше доброї волі, ніж ви думаєте. Тому все, що вам потрібно зробити, це на деякий час забути про свою гордість і сказати їй правду про свої почуття. Водолії ніколи про це не пошкодують.

Любовний гороскоп на тиждень 6-12 березня 2023 року – Риби

Рибам варто взяти кохану людину на прогулянку. Замість того, щоб зустрічатися з нею в місті чи тусуватися вдома, вони можуть піти в ліс, парк чи ботанічний сад. Контакт з природою зробить їхнє серце спокійним і повним надії. Піти на таке побачення варто, адже це сильно вплине на атмосферу у відносинах. Відтепер в ньому не буде суперечок, і обидві сторони почнуть посміхатися один одному набагато частіше.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page