fbpx
Світ
Російському блогеру світить 3,5 роки тюрми за анекдот про патріарха Кирила (відео)

У Росії судять блогера Руслана Соколовського. Поширені ним відеоролики і лови покемонів у храмі ображають почуття вірян, вважає слідство.

Прокурор просить для Соколовського 3,5 роки колонії загального режиму. Пояснює це тим, що “інакше він не виправиться й відчуватиме безкарність”. На її думку, над обвинуваченим потрібен серйозний контроль. Про це повідомляє “Дождь”.

Адвокат Соколовського наполягає на повній невинуватості підопічного. Каже, обвинувачення не змогло довести його провину.

Соколовського заарештували у вересні минулого року після того, як він опублікував відео з ловом покемонів у Храмі-на-Крові в Єкатеринбурзі. У кількох інших роликах блогер, не добираючи виразів, критикував Російську православну церкву і патріарха Кирила.

У своєму останньому слові Соколовський розповів, що здивований словами прокурора: “В шоці, що звинувачення попросило 3,5 роки колонії загального режиму. Я вже встиг побувати в СІЗО, провів там 3 місяці, це всього лише передпокої пекла. Там я вже встиг схуднути на 10 кг, встиг побувати на суїцидному обліку. Я в курсі, що собою являють табори загального режиму”.

Соколовський заявив, що не вважає себе винним. “Я не порушив нічиїх прав і свобод на віросповідання, тому що я не заважав сповідувати ту віру, яку вони воліють сповідувати”, – додав він.

“Експерти писали в експертизах, що саме заперечення Бога є злочином, що для мене дивно. У моєму випадку немає жертв, потерпілих, мій злочин не насильницький. Я не екстреміст. Може, я й ідіот, але точно не екстреміст”, – сказав Соколовський.

“Як сказали експерти, моя вина полягає не в тому, що я заперечував Бога, а в тому, що заперечував Бога, використовуючи мат. Я не розумію, чому мат є екстремізмом. Мене хочуть посадити на 3,5 роки за те, що я розповів матірний анекдот про православ’я і патріарха Кирила. Для мене це дикість та варварство”, – додав він.

Читайте також: ПРО ЩО РОЗПОВІДАЮТЬ ФОТО В СОЦМЕРЕЖАХ

Джерело.

facebook