fbpx
Breaking News
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Приготування вечері – це взагалі комедія чистої води. Свекруха готувала своєму синові, а я готувала своєму чоловікові. І ввечері починалася лотерея, чию їжу він вибере. Тут мені шкода чоловіка,  він однозначно впадав у немилість або мені, або своїй мамі
Гарантую, таку скумбрію, ви, ще не куштували. Я люблю експериментувати на кухні. Та недавно я перевершила саму себе. Рецепт я назвала: “пальчики оближеш”. Моя сім’я в захваті від такої рибки, тому з радістю ділюсь рецептом з вами. Записуйте, готуйте та будьте здорові!
Світ
Російський історик в прямому ефірі розповів правду про Донбас, змусивши панікувати ведучих і присутніх (відео)

Понасенков визнав, що війна почалася через росіян, які приїхали воювати в чужу країну

Російський історик, публіцист, телеведучий і режисер Євген Понасенков влаштував невеликий скандал в прямому ефірі програми на телеканалі НТВ. Він розповів правду про Донбас, чим змусив нервувати і панікувати ведучих та інших присутніх у студії.

Понасенков, зокрема, заявив, що війна почалася через те, що такі росіяни як вже убитий бойовик “Моторола” приїхали воювати в чужу країну проти колись “братнього” народу. Також він визнав, що військову техніку і зброю бойовики на Донбасі отримували за допомогою Росії.

У відповідь на це присутні в залі, в тому числі депутати РФ, почали “лити” звичну пропаганду про те, що нібито перед конфліктом на Донбасі заборонили місцевим жителям говорити російською мовою, про фашизм і навіть про те, що нібито українські військові на Донбасі, незважаючи на велику кількість боєприпасів в Україні, стріляли патронами “американського виробництва”.

Відеоролик цього прямого ефіру, опублікований на YouTube, всього за добу переглянули понад 8 тисяч осіб.

Як відомо, 16 жовтня ввечері в окупованому незаконними збройними формуваннями та російськими військовими був убитий бойовик-росіянин Арсен Павлов на прізвисько “Моторола”. Він вибухнув, коли зайшов у ліфт будівлі, в якому “віджати” собі житло.

Нагадаємо, що, за даними українських спецслужб, на Донбасі знаходиться 5-6 тисяч кадрових російських військових. Присутність військ і військової техніки РФ на сході України вже безліч разів підтверджуючого різноманітними доказами, проте Кремль як і раніше продовжує це спростовувати.

Читайте також: Єврокомісія підтримує скасування віз для українців

Джерело

Related Post

facebook