fbpx
Breaking News
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Приготування вечері – це взагалі комедія чистої води. Свекруха готувала своєму синові, а я готувала своєму чоловікові. І ввечері починалася лотерея, чию їжу він вибере. Тут мені шкода чоловіка,  він однозначно впадав у немилість або мені, або своїй мамі
Гарантую, таку скумбрію, ви, ще не куштували. Я люблю експериментувати на кухні. Та недавно я перевершила саму себе. Рецепт я назвала: “пальчики оближеш”. Моя сім’я в захваті від такої рибки, тому з радістю ділюсь рецептом з вами. Записуйте, готуйте та будьте здорові!
Шоу-бізнес
Рожеве волосся та шкіряне міні: Наталія Могилевська збентежила новим іміджем

Співачка зважилася на сміливий і модний експеримент.

Співачка Наталія Могилевська здивувала шанувальників на сторінці в Instagram несподіваним образом.
Співачка зважилася на сміливий і модний експеримент. Наталія вибрала для презентації альбому своїх підопічних – групи Real O червоне шкіряне міні і чорну кофту-сітку.

Змінила зірка й зачіску. Могилевська примірила перуку, поставши на вечірці з рожевим волоссям.

“Ви прекрасна, образ супер”, “Яка ти шикарна!”, “Не впізнала, круто”, “Мега яскраво і круто!”, “Вау клас”, –прокоментували користувачі.

Читайте також: ЯК ЛЕГКО АДАПТУВАТИСЯ ДО ПЕРЕВЕДЕННЯ ЧАСУ

 

2_590

1_1181

Джерело.

Related Post

facebook