fbpx

Рожевий молодик в Овні найбільше вплине на ці знаки Зодіаку: початок може бути настільки ж “солодким”, як і “гірке” закінчення. Та вихід завжди є!

Рожевий молодик в Овні найбільше вплине на ці знаки Зодіаку: початок може бути настільки ж “солодким”, як і “гірке” закінчення. Та вихід завжди є!

Місячний цикл сповнений злетів і падінь, але кожна фаза критична. Якщо ви належите до знаків зодіаку, на яких молодий місяць найбільше впливає, ви знаєте, що початок може бути настільки ж “чорним”, як і гіркий кінець.

Перший весняний молодий місяць припадає на 21 березня, коли він знаходиться в чарівному та змагальному Овні, що підкреслює наше бажання слідувати своїй інтуїції та діяти відповідно до наших бажань. Ви надто довго потопали в сонній, плаксивій енергії Риб, тож вітайте вогняне полум’я Овна.

Зараз ідеальний час, щоб поставити мету і вкласти в неї душу і серце, тому що якщо в чомусь впевнений Овен, то це в перемозі.

Цей молодик особливий тим, що він припадає точно на 0 градус Овна. 0-й градус представляє найчистіший прояв знаку Зодіаку та початок нової подорожі.

Якщо ваше сонце, місяць або висхідний знак потрапляє в один із наступних знаків зодіаку, майбутній молодий місяць у Овні може стати значним поворотним моментом у вашому житті.

На ці знаки зодіаку молодий місяць найбільше впливає.

Овен

Любий Овен, зізнайся: ти “любиш”, коли тебе помічають. Навіть якщо ви більш сором’язливий і замкнутий Овен, який вважає за краще триматися подалі від уваги, ви не можете не цінувати, що вони розуміють і цінують вас! І оскільки молодий місяць запалює полум’я у вашому першому домі, у себе, усі думають про вас цього молодика.

Будьте готові побачити щось абсолютно нове, дивлячись у дзеркало.

Зробіть щось, що відображає те, як ваша особистість змінюється та розвивається з часом і досвідом. Можливо, ви вже не та людина, якою були колись, але це “добре”, оскільки це означає, що ви пішли на певний ризик, сказали свою правду, відстоювали те, у що вірите, і відкрилися життю.

І в результаті, дорогі Овни, ви стали більш сильною і цікавою особистістю. Якщо ви спочатку почуваєтеся приголомшеними, пам’ятайте, що цей молодий Місяць у квадраті вашої правлячої планети Марс, що посилює важливість цього періоду.

Рак

Цей молодий місяць вражає вас поблизу дому, де ви найбільш вразливі. Цей молодий місяць, який припадає на четвертий дім домашніх і особистих справ, проливає світло на все, що відбувається за зачиненими дверима, подалі від сторонніх очей. І якщо у вас немає місця в світі, яке ви відчуваєте безпечним, захищеним і, головне, гостинним, дорогий Рак, тоді вам варто подумати, де ви пускаєте коріння!

Цей молодий місяць може надихнути вас прибрати квартиру, спланувати сімейний кіновечір або навіть переїхати.

Ви будете знати, що робити, якщо будете слухати своє серце. Гарний, охайний і спокійний дім, куди можна повернутися, коли пригода закінчиться, необхідний Ракам, щоб почуватися достатньо комфортно, щоб досліджувати світ. Оскільки вами керує Місяць, вам важливо мати дім, де ви відчуваєте тепло, безпеку, любов і прийняття.

Терези 

Любі Терези, ваші стосунки змінюються. Ви маєте мотивацію зробити ваші стосунки більш значущими, оскільки цей молодий місяць починає нове розуміння давання та отримання! Ви розбираєте правду про сьомий будинок закоханих, дружби і навіть ворогів і намагаєтеся зрозуміти, хто головні герої вашого життя і хто з них яку роль виконує.

Ви також уважніше дивіться на те, як ви сприяєте своїм стосункам і яку владу ви над ними використовуєте.

Перегляньте динаміку, якою ви ділитеся з іншими, оскільки це може призвести до деяких дуже показових відкриттів, особливо щодо того, з ким ви хочете провести цю главу, любі Терези. Не бійтеся розширювати свій кругозір, навіть якщо для цього доведеться потріпати кілька пір’їнок і кинути виклик сприйняттю іншої сторони про вас.

Козеріг

Дорогий Козеріг, сьогодні люди говорять лише про вас. Зрештою, цей молодий місяць надсилає хвилю енергії прямо у ваш 10-й дім громадської думки, заохочуючи вас ділитися новинами, що змінюють життя, або покращувати свою репутацію! Зараз у вас є можливість отримати значне визнання, особливо якщо ви бажаєте брати участь у конкурсі або зараз претендуєте на цю роботу. Не зволікайте більше!

Оскільки цей молодий місяць піднімає пил у вашому секторі кар’єри, ви можете бути впевнені, що ваша наполеглива праця не залишиться непоміченою.

Не озирайтеся назад, готуючись піднятися на наступну сходинку дуже важливої ​​драбини. Чесно кажучи, ви можете досягти вершини “набагато” раніше, ніж очікували. Ви Козеріг, і коли Козеріг щось задумає, він підніметься на будь-яку гору, щоб досягти вершини.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page