fbpx

Розкажу, як вони обробляли чоловіка – не повірите. Мій чоловік офіційно залишив їм дві квартири, дачу та машину. Плюс аліменти – 30% від доходу, дохід непоганий, аліменти трохи вищі за середню зарплату по Києву. Жити можна, не працюючи. Але вони знайшли спосіб отримувати шалені гроші. І він вірив, покірно даючи 300 доларів на чергову пару. Одного разу я вирішила – пан чи пропав, відкрила окремий рахунок – депозитний

У мого чоловіка Віталія є дочка від першого шлюбу. Живе Аня не з матір’ю, її мати живе з молодим співмешканцем, дочка живе з бабусею, що втім не заважає їй бути копією своєї матері і слухатися її у всьому.

Розкажу, як вони обробляли чоловіка – не повірите. Мій чоловік офіційно залишив їм дві квартири, дачу та машину. Плюс аліменти – 30% від доходу, дохід непоганий, аліменти трохи вищі за середню зарплату по Києву. Жити можна, не працюючи. Але вони знайшли спосіб отримувати шалені гроші.

Щомісяця дочці були потрібні то туфлі по кілька пар, то сумка, то куртки. Чоловік покірно давав гроші, а оскільки він не розуміється на цінах, то ці дві дами запевняли його, що босоніжки коштують набагато дорожче. І він вірив, покірно даючи 300 доларів на чергову пару. Взуття справді купувалося, але за реальну ціну, а то й за розпродажною ціною, а різниця йшла до кишені.

Я щиро здивувалася, коли зрозуміла, що відбувається. Для початку я накрутила чоловіка, щоб він збирав чеки, адже у нас дуже змінилася законодавча база щодо аліментів, тому я почала підсовувати йому різні статті на цю тему і переконала збирати чеки.

Жінки, зрозуміло, чеки надати не могли, злякалися і принишкли. Але вистачило цього на півроку. Далі все пішло накатаною доріжкою. Я обурювалася і не знала, що робити, бо у нас із чоловіком спільний рахунок – туди йдуть мої гроші від здавання в оренду нерухомості, його гроші, а на виході виходить, що він все, що заробить, витрачає на доньку, а живемо на мої.

Ні, ми не бідували, і вистачало на нормальне життя, але мені не подобався такий стан речей – а кому сподобалося б? Одного разу я вирішила – пан чи пропав, відкрила окремий рахунок – депозитний.

У цей час у нас тривало будівництво будинку. І коли наприкінці місяця мій чоловік прибіг і сказав, що потрібно заплатити робітникам, я знизала плечима і сказала, що я не можу зняти гроші з депозиту, і нехай він покладе свої.

Віталій метнувся туди, метнувся сюди і вліз у рахунок, який ми тримали на навчання дітей. Ось тут настав мій зоряний час! Я висловила йому все, що я думаю на цю тему, показала на пальцях, куди що витрачається, пригадала йому 6 пар чобіт по 200 баксів (навіщо вони дівчинці в 15 років?) тицьнула його носом у махінації доньки і колишньої дружини і сказала, що я подаю на розлучення.

Ми не розмовляли місяць, після чого Віталій зафіксував аліменти у твердій сумі (колишня шаленіла до білих очей, але нічого не змогла зробити), сума стала адекватною, проти якої я нічого не маю. Від них Віталій почав вимагати обгрунтування фінансових прохань – що, куди, кому, навіщо – і звіти у вигляді чеків.

Так, стосунки з дочкою у них стали прохолоднішими, але там і раніше не пахло особливию любов’ю з її боку, просто тепер він Ані набагато менше цікавий. Наскільки я знаю, зараз вони взялися за батьків співмешканця колишньої дружини, обробляють на предмет продажу дільниці. Але то вже зовсім не моя справа.

Фото – ibilingua.com.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page