fbpx

Розлука чи велике кохання? Які сюрпризи готує 2023 рік для кожного знака Зодіаку

Розлука чи велике кохання? Які сюрпризи готує 2023 рік для кожного знака Зодіаку

Астрологія дозволяє визначити сприятливі та менш сприятливі періоди для романтичних зустрічей. Цього року рух Венери, планети кохання, пропонує кілька можливостей скористатися на сентиментальному рівні. Ба більше, на допомогу прийдуть інші планетарні події… Подивимось разом, коли ж у 2023 році зможуть злетіти іскри кохання!

Пошук відповідного партнера іноді залежить від часу. Деякі люди швидко закохуються, іншим потрібен час, щоб знайти особливу людину.

Це також залежить від рис характеру та особистості кожного. Іноді все, що потрібно, це простий поштовх з планет, щоб знову розпалити полум’я кохання. Таким чином, астрологи розкрили корисні дати для прийняття любовних рішень.

Які найкращі та найгірші часи для пошуку кохання цього року?

Протягом дванадцяти місяців року астрологи визначили найкращі періоди року, щоб знайти кохання та отримати нові сентиментальні враження. Вони також попереджають про періоди сумнівів і розчарувань у коханні. Тож якщо цього року ви шукаєте кохання, запам’ятайте наступні дати!

Лютий, найспокійніша пора року

Другий місяць року знаменує закінчення зимового сезону. Найчастіше цей період проходить в теплій і дружній атмосфері. У лютому астрологи рекомендують відпочити від спілкування, щоб більше зосередитися на сімейних узах.

Цей місяць буде сприятливим для спілкування з близькими. Це також найкращий час, щоб відпочити та насолодитися дорогоцінними моментами в компанії близьких.

Крім того, цей момент сприятливий для зміцнення романтичних уз; інтенсивні та глибокі дискусії можуть відбуватися в атмосфері прозорості та спокою.

Багато самотніх пар справді можуть знайти своє щастя цього місяця. Однак закінчення цього сезону також може стати перешкодою для розвитку нових романтичних стосунків.

Цього року пік романтики припадає на квітень та травень

Середина весни обіцяє бути насиченою в сентиментальному плані. Для багатьох знаків Зодіаку цей період ідеальний для закоханості та красивих зустрічей. Тоді астрологи радять максимально використати квітень і травень, оскільки романтика буде на піку.

Однак цю зайву емоційність необхідно контролювати, щоб досягти успіху в житті пари, і взагалі у відносинах. У цей період планети також можуть закликати до обережності, адже голос розуму можна почути рідко.

Більш того, не виключено, що ці два місяці будуть показовими для багатьох знаків зодіаку. Деякі весняні відносини можуть закінчитися. Дійсно, деякі недоліки ризикують виявитися і призвести до емоційних невдач.

Липень і вересень 2023 року віщують любовні труднощі

З 23 липня по 4 вересня ретроградна Венера в знаку Лева. Планета, яка керує почуттями, може вплинути на любовне життя багатьох людей зодіаку.

Наслідки цього пониження є різноманітними. Хоча вони можуть викликати труднощі у вираженні романтичних почуттів, вони також вимагають глибокого самоаналізу. Через це цей сезон виявляється найгіршим часом для зав’язування серйозних стосунків або вступу в шлюб.

Можуть виникнути сумніви та посіяти розбрат у повсякденному житті пари. Крім того, деякі знаки зодіаку можуть відчувати себе деморалізованими в цей час. Невирішені проблеми та історії з минулого могли постійно затягувати їх і гальмувати їхні романтичні ініціативи.

Кінець жовтня та середина грудня – пора року, коли можливі романтичні відкриття

Емоційно насиченим астрологи вважають період з кінця жовтня до середини грудня. Насправді, це правильний час, щоб розвивати ваші стосунки та зробити важливий крок у ваших стосунках.

Почуття стають глибшими, і їх можна висловити без будь-яких труднощів. Однак цей період також може бути передвісником проблем.

Деякі несподівані події можуть статися і порушити рівновагу пари. Деякі конфлікти і напруженість можуть спостерігатися в цей період і, ймовірно, призведуть до розставання.

Тим не менш, астрологи рекомендують не піддаватися сильним емоціям і уникати поспіху в прийнятті рішень. Завжди можна буде виправити деякі помилки за допомогою хорошого спілкування.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page