fbpx
гороскоп
Рух у позитивному напрямку вже найближчим часом: відомий астролог дав обнадійливий прогноз для України

Рух у позитивному напрямку вже найближчим часом: відомий астролог дав обнадійливий прогноз для України.

Коли закінчиться складний період у війні для України: прогноз астролога

Літо-2022 буде складним та важким, але намічаються й позитивні зміни

Раніше ми вже публікували прогнози астролога Валентини Віттрок про те, коли у війні в Україні настане переломний момент.

Міркуваннями на цю тему займався ще один ведичний фахівець – Ігор Нехаєв. Він прогнозує важкі часи для нашої країни у найближчий місяць у війні проти окупантів. Але водночас є надія і на сприятливі зміни для України цього літа.

Несприятливі аспекти для України

24 червня ми могли спостерігати парад планет. Це завжди несприятливий фактор, що формує напругу. У цей період було завдано безліч ракетних ударів по території України.

У період, коли планета агресії та конфліктів Марс входить у свій власний знак війни – Овен , можлива ескалація конфлікту. Цей небезпечний проміжок часу розпочався з 26 червня і триватиме до 10 серпня.

“У лютому 2022 року, коли почалася війна, Сатурн та Марс були разом у знаку Козоріг . Це була сильна вибyхова суміш. Так ось, Сатурн 12 липня знову повертається до того стану, в якому був у лютому, і перебуватиме в ньому до кінця року”.

Тож у цей період літа-2022 на українців чекають непрості часи. Однак Ігор Нехаєв дає і обнадійливий прогноз.

Рух у позитивному напрямку

З серпня ситуація має почати поступово розряджатися, нам стане трохи легше. Важливо розібратися, чому вчать нас складні ситуації, піднятися над ними і подивитися на них з іншого ракурсу.

Все буде Україна!

Віримо у наші ЗСУ! Разом до перемоги!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua