fbpx
життєві історії
Рятували нас родичі і чужі люди – від одягу і тарілок до ковдр і грошей. Крім рідного брата з невісткою. Він зовсім «розчинився», хоча живе на сусідній вулиці. Не дзвонив, не приходив. Взагалі про себе ніяк не неагадував. Був дуже заянятий, поки ми так-сяк не оговталися. Віднедавна я почала добре заробляти. Подзвонила мама і сказала, щоб я дала невістці грошей: «Світлано, треба допомогти грошима Каті».

Позаминулої весни ми з чоловіком залишилися без будинку: замикання проводів під час урагану…

Переїхали у старий будинок до родичів. Держава не допомогла ніяк.

Рятували нас родичі і чужі люди – від одягу і тарілок до ковдр і грошей. Крім рідного брата з невісткою. Він зовсім «розчинився», хоча живе на сусідній вулиці. Не дзвонив, не приходив. Взагалі про себе ніяк не неагадував. Був дуже заянятий, поки ми так-сяк не оговталися.

Час йде. Минув рік. Життя свою з чоловіком ми налагоджуємо потихеньку. Віднедавна я почала добре заробляти. Купили побутову техніку, будматеріал на фундамент і блоки на будинок.

Років за три, якщо будемо старатися, побудуємо будинок. Крім того, допомагаю всім близьким: старенькій мамі (брат не приймає участі), дочці, яка недавно народила онука, їжджу до них часто.

На ювілей я зробила гарний подарунок братові, гроші дарувати не стала, все одно підуть по вітрпу, брат залишиться без нормального подарунка вкотре. Ображатися на брата і невістку я вже перестала, прийняла все, як є, ну не змогли допомогти в свій час і годі. Але щоб зовсім мене відпустило, то і ні, просто сховала в собі.

І ось днями у дружини мого брата. невістки Каті, не стало мами. У неї четверо дочок, троє сестер живуть краще в матеріальному плані, ніж сім’я моєї невістки і брата, одна дочка живе в Америці. У неї також 9 рідних братів і сестер.

Але мені подзвонила моя мама сьогодні, сердобольно розповіла про сумну подію у нашої невістки і сказала, щоб я дала невістці грошей, сказавши: «Світлано, треба допомогти грошима Каті». Я не проти, хоча мені і своїх грошових турбот вистачає, але ось якщо чесно… я просто не хочу давати гроші.

Мама за мі рахунок хоче поліпшити становище їхньої сім’ї на даний момент? Адже інші сестри невістки приїдуть з грошима, а у брата з невісткою туговато з цим. Розумію, що це прощання з людиною, але я не про це. Перед очима стоїть повна байдужість брата і невістки до скрутнощів. які спіткали рік тому нас.

А як би Ви вчинили? Побігли б співчутливо до Каті з грошима?

Автор: Світлана

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page