fbpx
Breaking News
Ці продукти в Україні підробляють частіше за все. Ось список. Будьте обережні!
Цієї сильної Молитви за українську родину навчив мене мій духовний наставник, наш сільський священник. З того часу, як почала знаходити кілька хвилин кожного дня, щоб прочитати її, в родині запанував спокій, поменшало сварок, всі стали більш врівноважені і ласкаві одне до одного.
Приготувала донечці на день народження Маково-лимонний торт за новим рецептом – і дитина, і дорослі були просто в захваті! Мене нахвалювали всі так, що я аж почервоніла. Але рецепт дійсно ну дуже вдалий і зовсім не складний. Не можу не поділитися!
Рятуємо посічені кінчики! Ці рекомендації працюють – перевірила на собі і не можу не поділитися з вами!
Яка ж це смакота, дівчааааата! А як просто готується! Приїхала подруга з Італії і навчила мене готувати цей шедевр – ІТАЛІЙСЬКИЙ ГОРІХОВИЙ ТОРТ. Він підкорює всіх з першого шматочка!
Політика
Сакварелідзе про візи з РФ: Росіянам треба дати побачити, що “бандерівці” не ріжуть тут людей

Головна біда росіян сьогодні – путінський режим, а не міфічні “бандерівці” в Україні, які нібито загрожують Росії, вважає політик.

Екс-заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе вважає найбільш доцільною популяризацію українських реформ серед росіян, а не введення візового режиму.

Таку думку він висловив в інтерв’ю “Сегодня.ua”, нагадавши, що Грузія свого часу розірвала дипвідносини з Росією, але пізніше в односторонньому порядку скасувала візовий режим для росіян.

“Відносини ми розірвали. Але візовий режим в односторонньому порядку ми скасували з Росією, щоб росіяни приїжджали і бачили, як просувається Грузія. Що Грузія – не та країна, якій її малюють “ящики” Путіна і зомбують людей. Навпаки, треба тій частині населення , яку зомбують, відкривати і давати можливість побачити, що “бандерівці” не ріжуть тут людей, не вбивають російськомовне населення і так далі. Я думаю, що в цьому плані, встановивши візовий режим з Росією, ми не виграємо ніяким чином. Ми виграємо відкритістю, реформами і прогресом, які ми повинні показати росіянам, щоб вони зрозуміли, що головна їхня біда сьогодні – путінський режим, а не міфічні “бандерівці” в Україні, які загрожують Росії. Головним ворогом для Росії до цього часу малювали Грузію. демонізувати таку малесеньку Грузію. Зараз у них з’явилася можливість цей центр уваги перекинути на Україну. Треба дивитися, хто більше постраждає: українці, які живуть в Російській Федерації, або навпаки”, – сказав він.

Нагадаємо, 6 жовтня на порядку денному Ради стояло питання про введення візового режиму з РФ, проте законопроект так і не був винесений на розгляд.

Читайте також: ГЕРАЩЕНКО РОЗПОВІЛА, ЧОМУ УЧАСНИКИ ПЕРЕГОВОРІВ УКРАЇНИ В МІНСЬКУ НЕЗРУЧНІ ДЛЯ ОБСЄ

Джерело.

Related Post