fbpx
гороскоп
Воно і стане вирішальним: відома українська тарологиня визначила, коли Україна буде святкувати перемогу

Саме це і стане вирішальним моментом: відома українська тарологиня визначила, коли Україна буде святкувати перемогу. Перелом у війні України та Росії відбудеться у травні, але про повну перемогу Збройних сил над агрeсором говорити ще рано. Країни зможуть перейти до переговорного процесу лише після того, як територію України буде звільнено від окyпантів.

Про це заявила переможниця 15-го сезону “Битви екстрасенсів”, тарологиня Яна Пасинкова. За її словами, перемога буде за Україною, але ближче до осені.

“У плані переговорів буде краще, якщо вони будуть лише після того, як російські війська покинуть нашу країну. По-іншому не буде. Можливо, але це дуже погано для нас закінчується”, – зазначила вона.

Тарологиня підкреслила, що на переговори випадає карта перевернений “з хвостом”, що не обіцяє нічого доброго. Вони дадуть результат лише після успіху українських захисників на фронті.

Пасинкова додала, що перелом у травні відбудеться на півдні країни, де спостерігається скупчення російських вiйськ – це Маріуполь та Херсон. Саме події там стануть вирішальними та ознаменують зміни на фронті та початок звільнення країни від окупантів.

Фото ілюстративне