fbpx

Саме цьому знаку Зодіаку зараз пощастить найбільше: найближчі дні будуть для нього, як концерт бажань!

Майбутній повний місяць принесе масу труднощів практично всім знакам зодіаку. Проте тепер Леву буде чим порадіти. Сніговий Місяць перебуває в його знаку, тому найближчі дні будуть для нього як концерт бажань.

Повний місяць у Леві – одне з найбільш відчутних явищ річного місячного циклу. Вогняна стихія розпалює наші почуття та уяву, але не завжди створює гарний настрій. Більшість знаків зодіаку можуть зараз відчувати тривогу, змагання або конфлікт з кимось із близьких.

Тільки Лев збереже стоїчний спокій і усмішку на обличчі. Його гороскоп повного місяця вказує на те, що він досягне всього, чого забажає.

Повний місяць у Леві 5 лютого 2023 – гороскоп

Гороскоп на найближчий повний місяць повідомляє про те, які цінності стануть для нас найважливішими на початку лютого 2023 року. Ми хочемо бути впевненими та сміливими, і відчувати себе кращими за інших. Не всім це вдасться, що розчарує нас. Через це багато людей зроблять помилку, що зіпсує їхні стосунки з людиною, яка їм дорога.

Зодіакальний Лев справляє враження непохитного почуття власної гідності щодня. Однак насправді він часто сумнівається в собі і хвилюється про те, що про нього думають інші. Більшість людей цього знаку не вважають себе королем або королевою джунглів. Тільки під час повного місяця в Леві вони можуть відчувати себе так. Не стане винятком і явище, яке відбудеться на небі 5 лютого 2023 року. Леви відновлять контроль над своїм життям.

Ми запитали у астроекспертів, для якого знаку зодіаку прийдешній повний місяць буде щасливим. На їх думку, саме тоді Леви мають висловити свої бажання. Велика ймовірність, що вони збудуться.

“Ті, хто народився в кінці липня і серпні, тепер відчують, що заслуговують найкращого. Їхні думки почнуть втілюватися в реальність”, – вважають астрологи.

Гороскоп на 2023 рік однозначно вказує на те, що цього року Леви стануть справжніми майстрами у застосуванні знаменитого методу закону тяжіння. Їм варто почати цю практику прямо зараз – повний місяць посилить силу їхніх намірів.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page