fbpx

Саме зараз до цих знаків Зодіаку приходить удача: вони втілять свої мрії в реальність

Саме зараз до цих знаків Зодіаку приходить удача: вони втілять свої мрії в реальність

Прощавай, пасивна та нестабільна енергія, ретроградний Марс у Близнюках, Юпітер в Овні та Венера в Нептуні. Цей сезон Козерогів є благом для 3 знаків Зодіаку.

Отже, якщо ви один із щасливчиків, вам варто радіти прямо зараз, адже зірки вирішили заповнити ваш недолік і перетворити ваші мрії в реальність у найближчі дні.

З 26 грудня у деяких представників Зодіаку настав позитивний період. Радість святкування кінця року, що супроводжується хорошим впливом зірок, є ідеальним поєднанням для тих, хто зацікавлений!

Яким 3 знакам зодіаку пощастить сьогодні?

Ретроградний Марс у Близнюках до 12 січня, тож зараз ідеальний час, щоб жонглювати всіма своїми планами та невпинно йти до своїх мрій і цілей.

Венера з Нептуном 28 грудня, приносячи уяву, творчість і любов. Цей транзит робить людей більш романтичними, чуттєвими і робить їх досить чарівними.

Близнюки

З 26 грудня все про сім’ю та дім. У цей святковий сезон ви поширюєте навколо себе радість і щастя. Ви вважаєте, що це найкраща можливість глибше зв’язатися зі своєю родиною та зміцнити узи, які вас об’єднують.

На стороні серця енергія Козерога змінює ваше любовне життя, допомагає усвідомити свою цінність і відновити впевненість у собі. Тому не дивуйтеся, якщо ви відчуєте потребу в серйозних стосунках. Якщо це те, чого ви дійсно хочете, тоді не бійтеся сказати три слова, які змусять вашу любов зростати й тривати.

Венера в Нептуні буде прихильна до вас в цьому сенсі. Пам’ятайте, що немає нічого прекраснішого в цьому світі, ніж бути самим собою з потрібною людиною.

Дорогі Близнюки, якщо ви хочете досягти успіху в усьому, що ви робите, і правильно розпочати новий рік, вам настійно радимо уникати негативних думок і почати серйозніше працювати зараз.

Стрілець

Хоча Марс, планета сили та дії, зараз ретроградний, він залишається доброзичливим до вас, Стрілець. Це приносить вам гарну енергію, завдяки якій ви більш схильні уявити ідею проєкту, яка, швидше за все, побачить світ дуже скоро, що надасть більше сенсу вашому баченню майбутнього.

Все, що від вас сьогодні просять, це зробити крок назад і дозволити зіркам зробити все від вашого імені. Протягом цього тижня всі транзити, які відбуваються на нічному небі, так чи інакше підтримують вас. Щоб і надалі бути таким творчим, важливо створити простір, присвячений цій меті, це єдине, що дозволить вам відпустити, і це буде мати велике значення для вас, особливо в цей час.

Юпітер в Овні посилає вам позитивну енергію в різних аспектах вашого життя: чи хочете ви взяти зобов’язання, зробіть наступний крок, попросивши руки свого партнера або покращуйте своє фінансове становище, енергетика Овна прихильна до вас, вихідці з стихії Вогню!

Риби

Ми офіційно вступили в сезон свят, тож трохи розслабтеся та спростіть свій список справ, щоб не бути захаращеним, чи не так?

Уникайте систематичної відповіді “так”, це бажання догодити всім вас ні до чого не приведе, і ви це знаєте глибоко в собі. Ви заслуговуєте на перерву, як і всі інші, тож відпустіть, Риби!

Що стосується цього тижня, то Юпітер в Овні не тільки принесе вам матеріальні ресурси, але й додасть відтінок повноти та задоволення у ваші стосунки.

Незалежно від того, самотні ви чи перебуваєте у стосунках, вам настав час поділитися своїми почуттями та висловити, що ви насправді відчуваєте одне до одного.

Однак цей останній тиждень грудня стане для вас, вихідців із стихії Води, вирішальним. Якщо ви зробите правильний вибір, ваше життя піде на краще!

Зробити щось по-іншому не тільки принесе вам удачу, але ймовірно дасть вам успіх, про який ви давно мріяли.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page