fbpx

Сатурн переходить із Водолія в Риби, де він перебуватиме наступні 3 роки. Планета карми в знаку води творчо змінить наше життя

Сатурн переходить із Водолія в Риби, де він перебуватиме наступні 3 роки. Планета карми в знаку води творчо змінить наше життя

Сатурн у Рибах є вирішальним астрологічним явищем, яке спричинить великі зміни на Землі в найближчі роки. Ось що станеться, коли Володар Карми об’єднає зусилля з сновидцем зодіаку.

Сатурн в Рибах 2023 – вирішальний транзит

Сатурн завершує свій кармічний цикл у Водолії. Його перехід у знак Риб 7 березня 2023 року ознаменує нову духовну главу, яка триватиме до 14 лютого 2026 року. Що це означає для нашого майбутнього? В астрології Сатурн є планетою карми.

Завдяки Великому з’єднанню в пам’ятному 2020 році він увійшов у Водолія, даючи нам важкі кармічні уроки. Кожне серйозне випробування, через яке ми проходили в останні роки, було його рукою. Подумайте, де вам довелося встановити межі, зробити крок вперед і взяти відповідальність за своє життя? У яких сферах ви відчували стриманість? Ваші відповіді допоможуть вам зрозуміти науку про Сатурн.

Уроки Сатурна надихають і спонукають нас рости, щоб стати найкращою версією самих себе.

Сатурн можна порівняти зі суворим учителем або господарем. Хоча це приносить суворі уроки, воно також розкриває весь наш потенціал. Коли це станеться, ми почуватимемось мудрішими, зрілішими та зрозуміємо наше майбутнє. Тепер, коли Володар Карми переміститься в Риби, ми відчуємо чудову зміну. Ми досягнемо кульмінації. Ми закриємо справи, які тяглися за нами з 2020 року, щоб розпочати нову сторінку життя.

Сатурн у Водолії – що це означає?

Мрійник зустрічається з реалістом

Сатурн у Рибах – чи варто хвилюватися? Не обов’язково. Цього разу космос винагородить наші кармічні труднощі. Стародавні астрологи вважали, що коли Сатурн залишає певний знак зодіаку, він завжди залишає після себе подарунок. Він винагороджує нас за важку працю, яку ми виконали в поті чола нашого. Отже, коли Сатурн увійде в Риби, ми увійдемо в новий духовний цикл. Залишаймося відкритими до поворотів долі, які приносять позитивні зміни.

Риби – останній знак зодіаку, що символізує підсумок і завершення. Протягом наступних трьох років ми звільняємося від пасток минулого, які заважали нам жити бажаним життям.

Риби – водний знак, який уособлює світло, темряву та країну мрій. Він відомий своїми абстрактними ідеями, креативністю, глибоко розвиненою емпатією та гнучкістю в будь-якій ситуації. Сатурн випромінює земну енергію. Він має справу з законом, встановлюючи межі, обов’язки та обмеження.

Він закликає нас прокинутися, повернутися до реальності та зіткнутися з наслідками наших дій. Не можна заперечувати, що він контрастує з містичною енергією Риб. Однак завдяки цьому наші мрії, які досі здавалися нездійсненними, мають шанс втілитися в реальний світ.

Подумайте про це так: енергія Риб схожа на музичний твір, і Сатурн допомагає нам записувати ноти, щоб мелодія, яка живе у свідомості, вийшла у світ. Скоро ми будемо танцювати під музику нашої мрії.

Виклики Сатурна на наступні 3 роки

Якщо ви працюєте в творчій, винахідницькій або духовній сфері, присутність Сатурна в Рибах допоможе вам досягти цілей вашої мрії. Ви отримаєте все необхідне, щоб втілити їх у реальність і навіть перетворити на бізнес. Риби також асоціюються з релігією та духовністю. Це означає зміни в духовній чи оздоровчій сфері. Нові істини з’являться, щоб просвітити наш шлях вперед.

Як ви можете взяти на себе відповідальність за обране вами життя, за свої дії, за свої слова, за енергію, яку ви віддаєте світу? Сатурн хоче, щоб ми діяли відповідно до нашого справжнього, автентичного “я”.

Сатурн може накласти межі та обмеження, через що ми часто почуватимемося заблокованими. Однак замість того, щоб відмовлятися від наших великих планів, давайте подумаємо про те, чого ми насправді хочемо і за що готові боротися.

Мотиви Сатурна в Рибах

У випадку Сатурна в Рибах ми можемо побачити наступні теми:

Повернення до традицій чи релігії наших предків

Бажання зрозуміти своє коріння

Творчі блоки, що ведуть до глибшого мислення

Ставлення під сумнів духовних поглядів

Підвищене відчуття заземлення

Просвітництво на здійснення мрій

Бажання виявляти співчуття до наших ближніх

Більший акцент на створенні добра

Чутливість до космічних енергій

Необхідність збалансувати те, як ми даруємо та отримуємо співчуття

Які б виклики не приніс Сатурн у Рибах, очікуйте, що щось у вашому житті буде піддано сумніву. Усе, з чим ви збираєтеся зіткнутися, зробить вас мудрішими, зрілішими та більш інтегрованими у ваш шлях душі.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page