fbpx

Сатурн у Рибах з 7 березня 2023 року передбачає дуже великі події для цих 4 знаків Зодіаку: це найбільша астрологічна подія року (можливо, навіть наступних трьох)!

Сатурн у Рибах з 7 березня 2023 року передбачає дуже великі події для цих 4 знаків Зодіаку: це найбільша астрологічна подія року (можливо, навіть наступних трьох)!

Сатурн у Рибах з 7 березня 2023 року передбачає дуже великі події для цих 4 знаків зодіаку.

Основним джерелом тиску з космічної точки зору є Сатурн – планета карми та дисципліни – що дрейфує через нерухомий повітряний знак Водолія з 2019 року. Сатурн має тенденцію вказувати, де знаходяться деякі з найбільших перешкод у світі; у знаку, який стосується відстороненості, реформ та інновацій, зростає занепокоєння щодо того, як встановити нові інклюзивні правила в суспільстві.

На щастя, протягом наступних трьох років Сатурн візьме на себе інше завдання, оскільки планета з кільцями цього місяця увійде в мінливий водний знак Риб.

Сатурн у Водолії навчив світу важливий урок: іноді відстань і стриманість можуть справді врятувати життя. Але тепер, коли Сатурн переходить у безмежний, містичний знак Риб, межі почнуть повільно розсіюватися, дозволяючи кожному знаку мріяти про великі мрії, поза правилами та положеннями, які твердо стверджувалися з 2019 року.

Однак Сатурн завжди прагне внести зміни в знак, через який він проходить, він обіцяє структурувати сферу вашого життя, де все було безладно. Очікуйте значного зниження контролю та збільшення уяви.

Коли Сатурн входить у Риби?

7 березня 2023 року Сатурн звільниться від меж Водолія і перейде в гнучкий і багатогранний знак Риб до 13 лютого 2026 року.

Це призведе до періоду побудови систем і планів у домі, яким керує Риби кожного знаку зодіаку, області, де звичаї та правила, як правило, абстрактні та постійно змінюються.

Востаннє Сатурн проходив через цей знак у 1996 році, тому Сатурн входить у цей знак вперше за 27 років. Якщо у вашій натальній карті є Сатурн у Рибах, це також означає початок повернення Сатурна у ваш знак.

Це буде час встановлення кордонів у тих сферах, де у вас були проблеми. До кінця транзиту ви матимете набагато більш надійну та налагоджену систему, яка допоможе вам реалізувати ваші найбільші надії та мрії.

Сатурн буде не єдиним, хто подорожуватиме каламутними водами цього водяного знаку. Нептун, планета туману, плутанини та обману, буде присутній разом із Сатурном протягом усієї його подорожі через цей знак, тому дисципліну, порядок і контроль буде не дуже легко запровадити в цей період.

У той час як ті, хто народився з Сатурном у Рибах, відчують наслідки цього транзиту більше, ніж інші, на кожен знак зодіаку вплине повернення Сатурна в знак Риб вперше за понад два десятиліття.

Ось що означає Сатурн у Рибах для цих 4 знаків зодіаку:

Овен

7 березня Сатурн увійде у ваш 12-й будинок ізоляції та самоаналізу, вносячи структуру та рутину в те, як ви ставите пріоритети своєму психічному здоров’ю та душевному спокою.

Якщо вам не вистачає дисципліни у ваших звичаях, повірте мені, цей трирічний транзит дасть вам необхідну стабільність.

Близнюки

7 березня Сатурн увійде у ваш 10-й будинок кар’єри та публічного іміджу, висуваючи на перший план більше відповідальності та потребу в обмеженнях у цих сферах.

Це може призвести до збільшення завдань у вашій професії або здійснення мрій і прагнень, які ви мали щодо свого покликання.

Як людині, яка надає перевагу гнучкості та свободі в багатьох сферах життя, цей транзит обов’язково запропонує певну стабільність і структуру там, де цього, можливо, бракувало.

Однак не хвилюйтеся, ви все одно зможете проявити творчість, лише з більшою дисципліною.

Діва

Цей транзит реалізує деякі ваші надії та ідеали в любовному житті, але в той же час він вимагатиме більшого визначення кордонів і не дуже веселих розмов.

Цей транзит може вплинути на вас двома способами: він може означати початок серйозних тривалих стосунків або час, коли ви встановлюєте нові межі та межі в коханні, що спричиняє період ізоляції. У будь-якому випадку, до кінця подорожі Сатурна в Рибах ви знайдете більше стабільності.

Риби

Цей транзит напевно вплине на вас більше, ніж на будь-кого, Риби, оскільки Сатурн рухається через ваш перший будинок самовираження до 2026 року. Коли Сатурн рухається через ваш знак зодіаку, ви відчуваєте збільшення особистих обов’язків і потребу в більшій кількості кордонів. і структура.

Будучи гнучким знаком зодіаку, ви не завжди прагнете дотримуватися жорстких правил, але подорож Сатурна вашим знаком запропонує вам дуже необхідну обізнаність.

Однак це не означає, що ви більше не можете мріяти про велике – скоріше, це дозволить вам досягти деяких ідеалів, які у вас є для себе, які здавалися недосяжними. Якщо у вас виникли проблеми з мотивацією та серйозністю, повірте мені, цей транзит тут, щоб допомогти.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page