fbpx
Прогрес
Савченко заступилася за туфлі Тимошенко (фото)

Лідер «Батьківщини» вийшла до жителів Херсона в колекційних туфлях від GUCCI зі зміїної шкіри. Фірмове взуття відразу ж помітили журналісти, розкривши людям їх ціну. Громадяни вибухнули хвилею засуджень і критики. «Газ за шалену ціну, інші тарифи не дають можливості навіть в« секонді »одягнутися, а Юлічка в зміїних туфлях вийшла. Чи ж варто! », – Обурюються люди в соцмережах.

За нардепа заступилася Надія Савченко. За її словами, Тимошенко заслужила туфлі від GUCCI.«Ми часто бачимо зовнішнє, але не помічаємо внутрішнє. Людина, яка зробила для України багато блага, і продовжує присвячувати своє життя країні, має право купити красиві туфлі.Особливо, коли це жінка », – прокоментувала Савченко засудження з приводу фірмових туфлей Тимошенко.

Надія Савченко говорила, що не збирається робити навіть макіяж і манікюр, щоб не продати за ці маленькі задоволення Україну або, за її словами, “не скурвитися». Як повідомляла нардеп, вона, як і всі прості українці, одягається в «Секонд-хенді».

Очевидно, Надія все ж вирішила поступитися деякими своїми принципами. Незабаром нардеп прийшла на роботу в елегантній блузці, з сумочкою в руках і туфлях від всесвітньо відомого дизайнера Крістіана Лубутена.

Читайте також: “ДЕНЬ НАДІЇ”. У МЕРЕЖІ З’ЯВИВСЯ ІРОНІЧНИЙ КЛІП ПРО САВЧЕНКО

савчен

Джерело.

facebook