fbpx
Breaking News
Ви також чули про те, що кип’ячена вода – шкідлива, а повторно кип’ятити воду не можна? Як правильно кип’ятити воду?Тепер ви дізнаєтеся правду!
Так-так, для цього торта не треба ні грама борошна – тільки горіхи і ложка сухарів! І готується він швидко! А виходить пишний і дуже смачний тортик!
Ніна Петрівна годила невістці, як могла. А виявилося, що пригріла змію на шиї. А та їй віддячила – позбавила житла, то ще й сина налаштувала проти матері!
Подивіться на картинку і скажіть, що ви побачили першим, а ми розповімо вам про слабку, а значить вразливу сторону вашого характеру
Дуже багато випробувань випало на долю моєї бабусі: дві війни, голод, втрата дітей і найдорожчих людей, тяжка праця все життя… Але вона прожила до глибокої старості, майже до 90 років. І коли я питали: як ти все витримала? Вона відповідала: “Покладаюся у всьому на волю Отця Небесного і читаю завжди цю сильну Молитву до Нього”. Я записала її з бабусиних слів і тепер промовляю часто сама.
Політика
Сенатори закликають Трампа надати Україні смертельну зброю

Президенту США Дональду Трампу надійшов лист від двопартійної групи американських сенаторів, в якому вони попросили політика чинити опір агресивній поведінці політика і суттєвіше допомагати Україні в майбутньому, зокрема зброєю.

Про це пише The Wall Street Journal, уточнюючи, що “12 республіканців і 15 демократів закликали Трампа в якості допомоги надати Україні смертоносну зброю, а також залишити в силі санкції, накладені на Росію за анексію Криму і дестабілізуючі дії на сході України”.

“Цей конфлікт в серці Європи далеко не завершений, – пишуть сенатори. – Ці дії в Криму та інших частинах Східної України небезпечним чином порушують усталені дипломатичні, юридичні та оборонні норми”.

Проте, як зазначається, команда з управління переходу влади до Трампа не відповіла на прохання сенаторів.

Читайте також: НАУКОВЦІ З NASA НАЗВАЛИ ДАТУ ВСЕСВІТНЬОГО ПОТОПУ

Джерело.

Related Post

facebook