Сергій був хорошим сином, добрим, уважним та працьовитим. Жалів нас з чоловіком, та в усьому допомагав. Кажу був, поки не зустрів свою Лесю. А якщо точніше, поки Леся не обкрутила нашого Сергійка, бо вона була старшою від нього і в чоловіках дуже добре обізнана. Живуть молоді окремо. Після декрету Леся на роботу так і не вийшла, хоча медичний працівник в селі дуже цінується. Але і це не найгірше. Сльози так і котяться горохом. За що нашому Сергійку таке? Може то й ми в тому винні, хто його зна!

Сльози так і котяться горохом. За що нашому Сергійку таке? Може то й ми в тому винні, хто його зна!

Ми з чоловіком обоє вже на пенсії.  Живемо в селі. Господь послав нам синочка – нашу втіху, нашу надію, нашу любов.

Сергій був хорошим сином, добрим, уважним та працьовитим. Жалів нас з чоловіком, та в усьому допомагав.

Кажу був, поки не зустрів свою Лесю. А якщо точніше, поки Леся не обкрутила нашого Сергійка, бо вона була старшою від нього і вже в чоловіках дуже добре була обізнана.

Живуть молоді окремо від нас. Леся як подарувала чоловіку дитину, то працювати далі не захотіла, бо їй важко, хоча медичний працівник у селі дуже цінується і завжди має, як кажуть, “гарну копійку”.

Вже й дитина, наша онучка, виросла, навчається в університеті, але її мама за працю і не думає. Глянеш на неї, і здається, що перед тобою “шафа”. Як вона тільки в двері поміщається.

Сергійко наш працює в селі. Ремонтує техніку, обробляє землю, а ввечері порається по господарству вдома, бо дружина, яка ледь обертається, іноді і їсти не приготує.

Допомоги від них не маємо, навпаки, зі своєї пенсії, виділяємо онучці на навчання.

У мене питання до самої себе та до вас: може щось у вихованні сина ми упустили?

Чому він не може постояти за себе, проявити свою чоловічу гідність у сім’ї, заставляючи свою дружину виконувати свої жіночі обов’язки?

Автор – КАРАМЕЛЬКА Н

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page