fbpx
життєві історії
Сергій того дня на роботу не пішов, погано себе почував. Я його чайком з малинкою відпоювала. Після всіх процедур він заснув. Телефон я забрала на кухню, щоб ніхто не розбудив. І правильно зробила, оскільки за декілька хвилин на екрані висвітлився “невідомий”. Я не вагаючись підняла слухавку, але навіть не встигла промовити “алло”, як почула приємний жіночий голос

Сергій того дня на роботу не пішов, погано себе почував. Я його чайком з малинкою відпоювала. Після всіх процедур він заснув. Телефон я забрала на кухню, щоб ніхто не розбудив. І правильно зробила, оскільки за декілька хвилин на екрані висвітлився “невідомий”. Я не вагаючись підняла слухавку, але навіть не встигла промовити “алло”, як почула приємний жіночий голос.

Маю близьку подругу, звуть Орися. Орися — дуже успішна жінка. У свої сорок володіє кількома бізнесами, самотужки заробила на квартиру в центрі міста, також на дорогу автівку.

Чоловік її, що сказати, прийшов на все готове. Одружилися вони коли Орисі було 35. На той час у неї вже давно все було. Хіба що дачу ще купили, щоб туди їздити влітку відпочивати. Сергій її звичайний чоловік без вищої освіти, простий робітник на заводі. Правда, Орисю дуже любить, порошинки з неї прямо здуває.

Ще б пак, адже всі фінансові блага в сім’ю приносить саме вона, а не він. Та й виглядає вона добре. У сорок виглядає максимум на 30. Словом, якось сталася цікава ситуація. Це якраз розповідь про те, якими ж меркантильними бувають чоловіки та жінки.

Працюючи на заводі, якось її чоловік почав розповідати, що незважаючи на те, що він простий робітник, живе він у дорогій квартирі в центрі міста, а ще у нього кілька бізнесів. Ну а на роботу на завод ходить, щоб нудно не було вдома сидіти. Машину його й так усі співробітники бачили, що вона дорога. Ну була там одна дама, молода дівчина, років 25 їй, сама з їхнього провінційного містечка невеликого. На заводі працювала від безвиході.

Чоловік подруги, як люблять багато чоловіків, не сказав, що він одружений. Ось вона і почала спочатку підморгувати йому, а потім уже й їжу приносити на роботу, годувати його. І запрошувати додому, хоч і не ходив до неї. Подруга про цю ситуацію знала, і часто, коли дівчина надсилала смс її чоловікові зі словами доброго ранку чи солодкої ночі, вони разом сміялися. Я, правда, не розуміла, таких веселощів. Навіщо взагалі її Сергій дозволяв якійсь дамі мріяти про нього, це для мене загадка.

В середу чоловік не вийшов на роботу, погано себе почував. Ну і ця дівчина зателефонувала, щоб дізнатись, як його здоров’я. Але слухавку взяла подруга. Вона ще не встигла сказати, що його дружина, як молодиця стала розповідати про свої плани. Мовляв, їм буде дуже добре разом. Взагалі, вона має великі плани на нього, вона вийде за нього заміж, подарує йому п’ятьох дітей.

А його бізнес їх прогодує. Тут подруга її й зупинила, сказавши, що дружина його вона, та бізнес, як і квартира, все належить їй. Максимум, що після розлучення вони можуть поділити, це дачу. Але вона коштує недорого. І що ви думаєте, дівчину цю, як вітром, здуло. Наречений без грошей їй не потрібен. Вона ще й до суду збиралася подавати на нього за те, що він їв за її кошт, коли вона годувала його на роботі.

Фото ілюстративне