fbpx
життєві історії
Серйозно він з дівчатами не зустрічався, і це нас бентежило. І ось одна з такиш швидкоплинних дівчат заявила йому, що вона при надії. Ми раділи! Тепер ми з чоловіком просто в розпачі. Дитину, нашого онука, ми вперше побачили в 3 роки. І одразу – чергова заборона. А мамі дружини можна все, з руки його годує. Але ж у нього зарплата, коли закордонні відрядження, в доларах!

Після того, як син одружився, не можу його впізнати! Ми з чоловіком просто в розпачі.

Розповім по порядку.

Чула і читала багато реальних життєвих історій про те, як змінюються сини, коли одружуються, обзаводяться дружиною, а потім і дитиною. Навіть думка в голові не з’являлася, що і нас з чоловіком чекає те ж саме!

У нас – звичайна родина: ми з чоловіком – інженери, зараз вже на пенсії, дочка, син. У дітей – золоті медалі після школи, точні науки давалися їм легко. Інтелектуально розвинені, зовнішністю теж бог обдарував.

Старша дочка ще під час навчаннявийшла заміж, народилася внучка. Але шлюб довго не протривав. Для нашої нормальної повної сім’ї це було дивно і не нормально, пле довеломся змиритися. Внучка школу вже закінчила, дочка заміж так і не вийшла. Пишу це для того, щоб було зрозуміло, як нам хотілося, щоб хоч у сина все вийшло, як треба.

І от син виріс, закінчив військовий виш, потім аспірантуру. Вже на високій посаді, викладає в академії. Ми так ним пишаємося! Зараз йому 35 років. У фінансовому і професійному плані все в нього було добре: квартира, машина, гідна зарплата.

Серйозно він з дівчатами не зустрічався, і це нас бентежило. І ось одна з такиш швидкоплинних дівчат заявила йому, що вона при надії. І тут же він перевіз її до себе. Ми раділи разом з ним. Та – даремно.

Новоспечена невістка спробувала одразу спекатися нас. Нацьковувала його проти нас, поки з батьком не стався конфлікт. Він в одну мить перетворився з хорошого хлопця в якогось зачарованого рохлю В очах – зневага до нас.

Дитину, нашого онука, ми в чоловіком вперше побачили в 3 роки. І одразу – чергова заборона. А мамі дружини можна все, з руки нашого сина годує.

Ми матеріально забезпечені, ніколи у сина нічого не просили, та він і не пропонує. Але ж у нього зарплата, коли закордонні відрядження, в доларах! Сам не свій якийсь став.

Очі мої не просихають. Друзі наші кажуть, що вони його обпоїли чимось, не інакше. Вона і справді на відьму схожа, очі темнющі, пронизливі. Але хіба буває таке в 21 столітті? Але і повірити в те, що наш син – звичайний егоїст, ми з чоловіком просто відмовляємося!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page