fbpx

Серця 3 знаків Зодіаку можуть бути легко зруйновані 28 березня через Місяць у Раку

Серця 3 знаків Зодіаку можуть бути легко зруйновані 28 березня через Місяць у Раку

Лев

Вам нелегко визнати, що ваше серце розбите, але ви знаєте, що в цей день, 28 березня 2023 року, ви точно не почуваєтеся “добре”. З Місяцем у Раку в цей період ви почуваєтеся ніжними, чутливими… можна навіть сказати, пригніченими через те, як все склалося у вашому житті. Вам подобається виглядати так, ніби ви володієте світом, але сьогодні ви просто не відчуваєте себе таким.

Ви зробили кілька “поганих речей” у своєму житті, і тепер чомусь відчуваєте, що відплачуєте кармічно.

Ви навіть не впевнені, що те, що ви зробили, було “таким поганим”, але, ймовірно, ви розбили комусь серце. Ви відкидаєте провину, тому що вважаєте, що це нікчемна емоція, але те, як ви сприймаєте свої почуття щодо того, що сталося в минулому, тепер проявляється як провина, яка розбиває ваше власне серце.

Діва

На початку дня ви знаєте, що щось не працює; Ви не хочете нічого більше, ніж лежати в ліжку і думати про своє минуле та людей, які приходили та йшли у вашому житті. Це день сумних роздумів, і ви не можете позбутися відчуття, що вам слід було вчинити інакше.

Це типово для Місяця в Раку, оскільки він пробуджує в нас старі емоції та змушує нас відчувати, що ми зробили недостатньо.

Для вас, дорога Діва, визнати провину надто легким завданням, і чим більше ви піддаєтеся цій провині, тим більше у вас розривається серце. Ви також знаєте, що контролюєте свої почуття, але ви не можете не відчувати, що заслуговуєте на те, щоб почуватися погано. Сьогодні ти сам собі найлютіший ворог, але завтра ти почуватимешся інакше, на щастя.

Стрілець

Бувають дні, коли все на світі здається сонячним і яскравим, і, на жаль, сьогоднішній не один з них. 28 березня 2023 року, під час Місяця в Раку, ви помітите, що одночасно хвилюєтесь і живете минулим. Ви не можете позбутися певних старих спогадів і відчуваєте, що вони повернулися, щоб переслідувати вас.

Ви пам’ятаєте старі стосунки; Ваші почуття – це жаль і душевний біль.

Ви не можете не відчувати, що вам слід було докладати більше зусиль, щоб зберегти цю людину у своєму житті, але вони теж не надто старалися. Весь цей спогад змушує мене сумувати та пригнічувати, і це почуття залишається з тобою весь день. Місяць у Раку робить вас надмірно чутливими, але не пригнічує. Як згадувалося, це “індульгенція”. Ви дозволяєте собі переживати нещастя так, ніби маєте з цього щось отримати.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page