fbpx

Сестра чоловіка Тоня, якій усі допомагали, щойно розпочалося повномасштабне вторгнення, поїхала до Росії – у неї чоловік звідти. Свекруха часто каже, що їй дуже важко там, грошей майже немає, у них борги, і з дітьми їй уже ніхто не допомагає. Якщо брат не зможе заробити гроші (у країні таке, роботи немає), то чоловік та ще один брат оплатять йому весілля. Ми виїхали за кордон рік тому, у нас троє дітей. Мені не те, щоб грошей шкода. На день народження тестя ми принесли торт, свекруха дала кожному по шматочку, а решту сказала, що віднесе дочці

Від рідні чоловіка у мене вже, якщо чесно, голова обертом. Зараз ось наймолодший брат чоловіка хоче одружитися і зробив дівчині пропозицію, а ми, щоб ви розуміли, дізналися про це з інтернету, його дівчина опублікувала допис і похвалилася обручкою.

Вчора у розмові з чоловіком з’ясувалося, що якщо брат не зможе заробити гроші (у країні таке, роботи немає), то чоловік та ще один брат оплатять йому весілля.

У чоловіка у сім’ї багато дітей. Ми виїхали за кордон рік тому, у нас троє дітей. Мені не те, щоб грошей шкода, але справа в іншому.

У шлюбі з Максимом ми 6 років, із яких 5 років прожили в Україні. Жили ми в селі, чоловік завжди їздив на заробітки, особливо влітку. У нас було два городи, кури та інші тварини. Вся ця відповідальність за дітей та господарство були на мені.

Мені було дуже важко, бо не було з ким залишити дітей, але я якось справлялася. Мої батьки живуть в іншій країні.

А свекруха, крім трьох синів, має доньку, найстаршу, Тоня багатодітна, їй завжди допомагали: сиділи з дітьми, купували подарунки дітям, допомагали з городом, закрутками, особливо їй допомагав наймолодший, у якого зараз на носі весілля. Він сидів із дітьми, а свекруха часто приносила їм їжу.

Наприклад, на день народження тестя ми принесли торт, свекруха дала кожному по шматочку, а решту сказала, що віднесе дочці. Ну чи не дивно це?

Я розповім тільки один випадок їхньої «допомоги» мені. Ми з чоловіком нікому не скаржилися. Був час, коли старшій дитині було 3 роки, а молодшій навіть року не було. Я прихворіла, було так погано, що я не могла встати з дивана, не переносила запахи їжі, годувати та готувати їжу для дітей було нестерпно, я навіть не могла ходити.

Чоловіка тоді якраз не було вдома, він зателефонував своїм родичам із проханням допомогти мені. Свекруха подзвонила одразу, вона подумала, що я при надії знову, і сказала, що всі грубі жінки проходять через це, пройдеш і ти.

Я не стала пояснювати їй, що я не чекаю дитину, просто не мала на ці балачки сил. Багато чого можна розповісти про їхню «допомогу» нашій родині. Свекруха з тестем вважають, що я найкраща невістка, вони кажуть Максиму, що йому пощастило, оскільки у мене м’який характер.

Так ось до моєї проблеми. Я не знаю, як вчинити у цій ситуації. Навряд чи брат зможе заробити достатньо грошей на весілля. Мені не дуже хочеться конфліктувати із чоловіком через ці гроші. Ми вже повністю сплатили недавно дороге лікування свекра.

Я не жадібна, просто мені прикро через таке споживацьке ставлення до мене та до моїх дітей. У мене зі свекрами нормальні стосунки, ніколи не було суперечок, завжди все мирно й людяно, але це вже якось занадто, нам гроші й для своєї родини потрібні не менше.

Сестра чоловіка, до слова, якій усі допомагали, щойно розпочалося повномасштабне вторгнення, поїхала до Росії – у неї чоловік звідти. Свекруха часто каже, що їй там дуже важко, грошей майже немає, у них борги, і з дітьми їй уже ніхто не допомагає. Але мені якось байдуже давно на ту Тоню з усією її сімейкою, чесно.

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page