fbpx
життєві історії
Сестра до 37 років прожила з батьками. А тепер у неї по квартирі таргани пішки ходять. Була в гостях недавно. Власне, це відвідування і спонукало мене написати

Сестра до 37 років прожила з батьками.  З’їжджати від батьків вона явно не планувала. На себе і оточуючих поклала величезний болт. Все життя прожила з батьками.

Схоже, що їй так було дуже зручно. Мама годувала. Прибирати не треба – теж мама це сама робила. Тато ходив в магазини за продуктами.

Від моєї сестри допомоги батькам ніякої не було. Мама з татом якось сильно захворіли – так вона навіть в аптеку не могла сходити протягом тижня. Довелося мені їхати в аптеку і купувати ліки. Потім була нетривала розмова з сестрою. Але їй було все одно на мене, на доводи, на батьків…

Вже 2 роки пройшло відтоді, як нестало наших батьків. Квартиру мами і тата ми продали. Сестра живе тепер сама в однокімнатній квартирі.

Була в гостях недавно. Власне, це відвідування і спонукало мене написати. І це не описати словами!

Таргани хороводи на кухні водять. Видно, що за два роки ніхто не протирав навіть пил. В туалеті вонища така, що по всій квартирі стоїть вишукане амбре з нотками апельсинового освіжувача повітря, цвілі і сечі.

Через рік сестрі буде сорок років… Та тільки толку ніякого від неї немає. Чуковського в дитинстві, ймовірно, не читала… Що найдивніше – мама ж і тато були дуже охайні, чистоплотні… Не знаю, як її виховати, мабуть, вже пізно це робити.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел,

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook