fbpx

Сестра мені натякала, щоб я розмову з чоловіком інколи на диктофон записувала, щоб мати хоч якісь докази. Я махала головою, але й не думала таким займатись. А одного разу все сталося випадково. Я з Галиною по телефону спілкувалася, як Денис почав показувати своє “обурення”. Я виклик не скинула, тому сестра все зробила за мене

Сестра мені натякала, щоб я розмову з чоловіком інколи на диктофон записувала, щоб мати хоч якісь докази. Я махала головою, але й не думала таким займатись. А одного разу все сталося випадково. Я з Галиною по телефону спілкувалася, як Денис почав показувати своє “обурення”. Я виклик не скинула, тому сестра все зробила за мене.

Знаєте, якось спочатку так не було. Коли ми познайомилися з Денисом, то проводили дуже багато часу разом. Я й не уявляла, як можна проводити вихідні без нього і як я могла жити без нього раніше.

З Денисом все було, як у всіх. Біля року зустрічалися, а потім відгуляли весілля. Довго не могли стати батьками, але все-таки на світ з’явився єдиний син Андрій.

Звісно, різне бувало і хороше, і погане. Та тепер це позаду, син виріс і вже має свою сім’ю, а недавно подарував нам ще й онучку.

Я ніколи не любила сперечатися з Денисом, але схоже на старість літ йому стукнуло щось в голову. Тепер чоловік хоче, щоб ми продали все що в нас є і квартиру і автівку, і гараж, і невеличку закинуту дачу і купили хатку в Богом забутому селі, а виручені кошти дали сину на квартиру.

Чоловік хоч і правильно каже, що не добре молодій сім’ї по орендованих квартирах ганяти, але і відмовитися від всього, що ми робили все життя я теж не хочу.

Саме через це в нас тепер з Денисом багато суперечок. А найгірше те, що він мене називає по-всякому і по-різному, а потім каже, що такого не було.

Денис все так обкручує, мало не дивакуватою мене виставляє, що і я вже в кінцевому результаті сумніваюся, чи то точно таке зі мною було.

Коли я жалілася стосовно того подругам, то були різні поради, але більшість з них не можливо було втілити в реальність.

А одного разу мені моя сестра Галина порадила записати ті “словечка” чоловіка, щоб потім Денис не міг відпиратися. Я її послухала, але не думала, якось це втілити в життя.

А ось нині сталося так, що я знову розмовляла з сестрою і тут зайшов Денис і почалася “буря”, я навіть не виключила розмову з Галиною з того всього.

А після “бурі” виявилося так, що сестра записала дзвінок і добре було чути, як до мене “говорив” чоловік. Сестра мене вмовила показати той запис чоловікові, але він навіть слухати не захотів.

“Раз сказав, значить заслужила”, – відповів Денис.

Мені б хотілося повернути стосунки такими, як вони були колись.

Але як це зробити? Що ви мені порадите?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page