fbpx
життєві історії
– Сестричко, ти вдало заміж вискочила, а тепер ви з батьками ще й без квартири мене вирішили залишити? – питаю у Стефи. Ну навіщо її немовляті чотири квартири? Не задто буде? А батьки погодилися

– Сестричко, ти вдало заміж вискочила, а тепер ви з батьками ще й без квартири мене вирішили залишити? – питаю у Стефи. Ну навіщо її немовляті чотири квартири? Не задто буде?..

***

У мене сестра Стефа вдало заміж вискочила і народила дитину. У неї є своя квартира, плюс бабуся і дідусь з боку чоловіка відписали свою квартиру на онука, дарчу на малого зробили. І ще у сестри є своя квартира, яку вона здає.

Але тепер вона змушує наших батьків переписати нашу квартиру на маленьку дитину, на свого сина.

Наполягає, щоб був тільки він в заповіті. І справа в тому, що батьки погодилися! І тепер у неї з сином виходить 4 квартири, а я взагалі ні на що не повинна розраховувати. Так, я молодша, але це не означає, що об мене можна ноги витерти і без нічого лишити?

Тобто, якщо з батьками щось трапиться, не дай Боже, звичайно, я повинна звільнити квартиру.

На мої питання вони відповідають: «Вийдеш коли-небудь заміж і до чоловіка підеш, а це все внучку старшому дістанеться».

Виходить, у внука 4 квартири, я ж не маю права ні на що від своїх батьків? Днями вони повинні будуть переоформляти документи, і я маю писати відмову від власності.

Що мені робити? Мені прикро. Це ж не правильно. Я взагалі про це ніколи не думала, поки сестра не почала говорити, що це все її. Хоча це батьківська квартира, на яку ми обидві маємо однакове право!

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook