fbpx

Сезон Овна з 21 березня 2023 року. Зараз найкращий час для нового початку: що робити, щоб все було “люкс”

Сезон Овна з 21 березня 2023 року. Зараз найкращий час для нового початку: що робити, щоб все було “люкс”

21 березня 2023 року починається сезон знаку зодіаку Овен. Тепер ви можете вивернути все навиворіт за допомогою зірочок.

Початок сезону Овнів 21 березня кожного року є особливою подією. Ця дата знаменує початок нового астрологічного року, що робить її однією з найважливіших, якщо не найважливішою датою в астрології. Коли Сонце буде в Овні з 21 березня по 20 квітня 2023 року, це забезпечить знаки зодіаку додатковою порцією енергії. У той же час вони будуть налаштовані на оптимізм протягом наступних кількох тижнів.

Можливо, зараз найкраща пора року, щоб почати все заново. Окрім енергій Овна, ви також підтримуватимете інші захоплюючі сузір’я.

Великий весняний гороскоп від 20.03.2023: Ось як зірки змінюють ваше життя!

Як сезон Овнів впливає на знаки зодіаку зараз

Основне ставлення знаку зодіаку Овен допоможе вам у наступні кілька тижнів. Тому що перший знак зодіаку спочатку сприймає життя позитивно і покладається на свої сильні сторони, щоб протистояти викликам. Коли Овни хочуть чогось досягти, вони готові віддати все і боротися за це.

Ви чарівні і відстоюєте свою думку. Ви можете скористатися цим настроєм на початку весни і або стимулювати зміни в окремих сферах свого життя, або перевернути життя з ніг на голову- залежно від того, що ви відчуваєте.

Енергії Овна також можуть допомогти вам краще спілкуватися та ділитися своїми бажаннями та цілями з іншими. Тому що вогняний знак цінує чесність і відомий тим, що відкрито ділиться своїми думками.

Однак завжди майте на увазі, що хоча ця особлива пора року призначена для нових починань, зміни мають значення не лише тоді, коли вони мають далекосяжні наслідки. Ви самі вирішуєте, як ви хочете використовувати енергію Овна, щоб прикрасити своє життя. Ви можете досягти всього, що задумаєте. Подивіться на самовпевненість Овна.

Ці сузір’я також впливатимуть на вас у сезон Овна

Сезон Овна починається безпосередньо з молодиком у тому ж знаку. Таким чином, окрім енергій астрологічного Нового року та Овна, на знаки зодіаку також впливають вібрації молодика 21 березня 2023 року. Ознаки чітко вказують на новий початок цього дня, а також у найближчі тижні.

Крім того, Плутон переходить у знак Водолія 23 березня 2023 року, відкриваючи час, коли ми можемо відірватися від минулого, майже звільнитися. Не дарма Плутон також відомий як планета трансформації. Через два дні, 25 березня 2023 року, Марс з’явиться в знаку Рака і розпалить там справжній феєрверк емоцій. Ваші почуття зараз стають у центрі уваги і можуть мати великий вплив на ваші дії.

Що особливого: сезон Овнів також завершується молодиком у Овні 20 квітня 2023 року . Отже, якщо ви не досягли того, що планували зробити в період з 21 березня по 20 квітня, відтоді всі ознаки повернуться на круги своя.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page