fbpx

Шанс, який дається не так часто: Гороскоп на вихідні, 25-26 березня для всіх знаків Зодіаку має певну засторогу. Кому варто наважитися на серйозну розмову з половинкою, а хто повинен “вимкнути” телефон і відпочити без новин!

Шанс, який дається не так часто: Гороскоп на вихідні, 25-26 березня для всіх знаків Зодіаку має певну засторогу. Кому варто наважитися на серйозну розмову з половинкою, а хто повинен “вимкнути” телефон і відпочити без новин!

Овен

Ці вихідні присвячені тобі любові, дорогий Овен. Це ідеальний час, щоб замовити імпровізований відпочинок за містом або запланувати романтичне побачення, щоб відновити стосунки зі своєю другою половинкою. Проведення якісного часу разом у ці вихідні закладе основу для ваших міцніших стосунків у майбутньому.

Телець

Не дозволяйте словам оточуючих впливати на ваші дії, любий Телець. У ці вихідні ви будете оточені близькими людьми з добрими намірами, які будуть сповнені думок про те, як вам слід вести власне життя. Не дозволяйте шуму проникнути всередину вашого психічного бар’єру і дозвольте їм говорити, що вони хочуть.

Близнюки

Відпочиньте від людей, які цілий тиждень висмоктували вашу енергію. Використайте ці два дні, щоб провести час із собою та залікувати весь негатив минулого важкого тижня. Трохи догляду за собою допоможе вам підготуватися до наступного тижня.

Рак

Шлях до успіху сповнений робочих вихідних. Можливо, вислів звучить не так, але у вашому випадку це хіт. Зараз ви проходите через фазу несподівано високої продуктивності. Використовуйте це, щоб уточнити своє бачення успіху та витратити кілька годин, щоб наблизити свої підприємницькі мрії до реальності.

Лев

Ваші вихідні підійдуть для того, щоб очистити давно вичерпані емоції. Так необхідне протистояння винесе глибоко приховані емоції на поверхню, і вам потрібно впоратися з цим обережно. У той час як хороша оцінка може бути катарсисом, те, як ви вийдете з неї, визначає міцність і характер ваших стосунків з вашими близькими.

Діва

Ваша невпевненість неприємно спалахує, особливо на фронті стосунків. Хоча це буде важко запам’ятати, спробуйте нагадати собі, що іноді ми будуємо в голові неправдиві наративи з власної невпевненості та проблем. Це не означає, що вони повністю правдиві. Поговоріть зі своїм партнером про те, що вас турбує, замість того, щоб засвоїти це і спричинити більшу проблему пізніше.

Терези

Давно все не ладиться, і пора брати все в свої руки. Використайте ці вихідні, щоб розробити план, щоб оцінити, які кроки вам потрібно зробити, щоб усе відбувалося для вас так, як ви цього хочете. Візьміть під контроль, дорогі Терези! Настав час.

Скорпіон

Безлад навколо вас заважає вам чітко бачити в голові. Тому в ці вихідні займіться фізичним середовищем навколо вас. Упорядкуйте, приберіть безлад і викиньте непотрібні речі зі свого простору, і ви побачите, як це змінить ваш розумовий процес. Тож скористайтеся нагодою та перелаштуйте свій простір так, щоб на вас чекали щасливіші дні.

Стрілець

Якщо вам набридло бовтатися у світі побачень, настав час вийти із зони комфорту, любий Стрілець. Використайте ці вихідні, щоб спробувати нові техніки флірту та бути більш відкритими зі своєю енергією, щоб залучити подібну енергію від інших. Не впадайте у відчай, якщо це не вийде, тому що ваша зміна ставлення спричинить зміну енергії, яка буде вам до вподоби в найближчі дні.

Козеріг

Тримайтеся подалі від будь-яких конфліктів, які вас безпосередньо не стосуються, дорогий Козеріг. Не втручайтесь і не втягуйтесь у суперечку між друзями. Нічого доброго з цього не вийде, і ви повинні дозволити речам піти своїм природним шляхом, незважаючи на те, як сильно ви хочете втрутитися і взяти ситуацію у свої руки.

Водолій

Коли тиждень наближається до кінця, ваша творча сторона проявиться. Використовуйте цей час, щоб висловити свої внутрішні почуття за допомогою засобів, які ви виберете, і висловити все це. Вихідні також принесуть вам якийсь внутрішній спокій, оскільки у вас буде час подумати про те, як далеко ви зайшли і куди вам потрібно йти.

Риби

Якщо вам важко керувати своїми фінансами, зараз саме час навести порядок. Попросіть допомоги у когось, кому довіряєте, і будьте готові прийняти деякі рішення, які можуть здатися важкими зараз, але виявляться дуже корисними в майбутньому.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page