fbpx
гороскоп
Щаститиме в роботі, з фінансами та в справах любовних: вам будуть заздрити, та ви не зважайте. Ви довго до цього йшли, і заслужили своє щастя. Головне завдання – не боятися ризиків!

Щаститиме в роботі, з фінансами та в справах любовних: вам будуть заздрити, та ви не зважайте. Ви довго до цього йшли, і заслужили своє щастя. Головне завдання – не боятися ризиків!

Період до кінця літа 2022 буде неймовірно щасливим для двох уродженців зодіакального кола – їхні найпотаємніші бажання можуть здійснитися. “Біла смуга” буде на роботі, з фінансами та в особистому житті.

За підрахунками астрологів, головними улюбленцями Всесвіту до кінця літа будуть Стрільці та Тельці. Вони можуть сміливо ризикувати, усі починання будуть мати хороший результат.

Стрілець

На уродженців цього знаку чекає по-справжньому незабутній період – у житті почнеться “біла смуга”, все заплановане здійсниться. Новини на роботі будуть ще більше окриляти, уродженці знаку можуть здобути підвищення. Пощастить і з фінансами – можна купляти гаманець побільше, давні і забуті проєкти або інвестиції принесуть несподіваний дохід, також можливі грошові подарунки. Перед Стрільцями відкриються нові можливості. Ті, хто самотні, мають бути готовими до змін – вони можуть зустріти свою другу і єдину половинку.

Телець

Тельців у липні та серпні чекають радісні зміни у житті – оскільки на роботі справи йтимуть лише вгору, вони зможуть більше часу приділити особистому життю. Уродженці знаку можуть зважитися на укладення шлюбу, переїзд та з завзяттям візьмуться облаштовувати “сімейне гніздечко”. Але за турботами не варто забувати і вигідні пропозиції – Тельців можуть запросити на роботу в компанію з набагато більшим окладом, ніж зараз. І якщо вони не побояться ризикнути – все вийде. Удача в цей час крокуватиме з ними.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua