fbpx
життєві історії
Ще будучи дитиною мені давали зрозуміти, що я в тому світі повинен бути “сірою мишкою”. А ось мої два молодші брати  були завжди на голову, а то і дві, вище мене. Так склалося і з професіями. Максим з Олегом об’єдналися і створили власний бізнес. Через деякий час вони вирішили в свою “команду” взяти і мене. Тоді я був щасливий, а тепер ось думаю, що з мене просто посміялися

Ще будучи дитиною мені давали зрозуміти, що я в тому світі повинен бути “сірою мишкою”. А ось мої два молодші брати  були завжди на голову, а то і дві, вище мене. Так склалося і з професіями. Максим з Олегом об’єдналися і створили власний бізнес. Через деякий час вони вирішили в свою “команду” взяти і мене. Тоді я був щасливий, а тепер ось думаю, що з мене просто посміялися.

Мої молодші брати після навчання зайнялися бізнесом. Потім покликали мене. Сказали, що родичі весь час просять підвезти або перевести що-небудь.

Запропонували мені бути “сімейним” водієм. Я став все ці “прохання” виконувати, а вони змогли спокійно працювати.

Я погодився і пішов з заводу. Спочатку мені завдання давали брати. А потім рідня стала дзвонити мені особисто.

Я приходив в бухгалтерію тільки за грошима на бензин і своєю зарплатою. Міг і у своїх справах “кататися” цілий день.

Бізнес розширювався. Зарплату мені перестали платити. Брат питав, що мені треба і давав скільки я просив.

Я приблизно знав, скільки заробив, і багато не вимагав. Але якщо ламався холодильник, телевізор, пральна машина, то приходив і брав гроші на нову.

Іноді їздили в магазин і всі разом купляли для моєї сім’ї одяг. Хто що хотів то, то і брав. Всі лізли з порадами і прислухалися тільки до братів.

Одягалися на сезон. Можна було відмовитися і ходити в старому. Але краще не чинити опір і оновити гардероб.

Коли у братів бізнес сильно збільшився, моя робота так і залишилася, а рамках “домашнього водія”.

Я навіть не відчував якоїсь робочої обстановки. Мені здавалося що я просто такий добрий і хороший. Завжди готовий допомогти привезти і “забрати”.

Я звик до цього положення і не збирався його змінити. Квартиру мені купили брати. Оплатили навчання сина. Надали йому роботу у себе.

Мене все влаштовувало. Хоча знайомі почали мене дорікати, що я сам, не зміг “відбутися”. Що не спробував себе в бізнесі.

Багато планів не здійснив. Живу за “накатаною дорогою” все за мене вирішують брати.

Але ж я заробляю і отримую ці гроші зовсім не напружуючись, і без всяких хвилювань через невдачі. Це і є мій успішний бізнес проєкт – “сімейний водій”!

А що мені скажете ви? Міняти щось в своєму житті, чи лишити все як є?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page