fbpx

Ще в молоді роки я покохала на п’ятнадцять років старшого за себе Дмитра. Але ні я, ні він, не були вільними. Та коли через 25 років ми випадково зустрілися, я вирішила не втрачати свого шансу. І ось що я маю на даний час: в моєму домі майже вісімдесятирічний дідуган і я, якій всього 63 роки і я сповнена сил. Нещодавно я його витягнула в центр на каву, і такого наслухалася, хай бог милує

Я була заміжня і мала маленького сина, коли зустріла Дмитра. Він працював на високій посаді і був для мене як бог. Світська людина з ідеальними манерами, галантний чоловік з чудовим світоглядом.

Він був на 15 років старший і не міг зрівнятися з моїм чоловіком, який сидів у шортах з “пінним” увечері перед телевізором, навіть із заплющеними очима.

Однак Дмитро був одружений і на той час йому було неможливо розлучитися. Це була велика любов, але вона закінчилася, коли він поїхав за кордон у справах. Минуло 25 років. Тим часом я вже була заміжня вдруге. Чоловіка звали Петро.

Я йду по торговому центрі і раптом бачу перед собою Дмитра. Моє серце затріпотіло. Це був він, все ще елегантний, усміхнений, чудовий. Ми обійнялися. Наче 25 років і не було. Тепер я твердо вирішила, що не дозволю своїй удачі вислизнути мені з рук.

Минуло ще 7 років, перш ніж ми змогли бути разом. За ці 7 років ми наздогнали все те, що нам раніше не було дозволено. Я розлучилася з Петром і чекала, поки Дмитро теж буде вільний.

На мій 58-й день народження Дмитро попросив мене вийти за нього заміж, і незабаром після цього ми справді одружилися. Нелегко було звикнути до “старих колін” і життя з чужою людиною.

Поки ми зустрічалися, було по-іншому, але я була такою щасливою, що мрія мого життя збулася, що я вирішила не падати духом. На жаль, зараз мій шлюб – не інакше, як одна велика помилка.

Мені 63 роки, я ще почуваюся в повній силі, але Дмитру скоро виповниться 80 років. Він перестав стежити за гігієною, я повинна стежити, щоб він чистив зуби або змінював одяг.

До обіду часто в піжамі, нікуди йти не хоче. Він соромить мене в суспільстві. Він ходить у пошарпаному одязі й відмовляється його викидати.

Він спокійно може вийти на вулицю в подертих спортивних штанах, або в різних шкарпетках. Коли я йому докоряю, він сміється, що це в його віці нормально.

Я в розпачі. Де мій елегантний чоловік? Замість смішних історій він розповідає дивні жарти. Я навіть не можу піти з ним на каву, він нервує, скільки все коштує, і звинувачує мене в тому, що я витрачаю гроші на непотрібне.

Наш шлюб перетворився на будинок престарілих. У мене вдома старий дідуган, якому “байди” на життя.

Що я повинна зробити в цій ситуації? Нещодавно я зустріла чоловіка в парку – свого віку. Нам є про що поговорити. Він гарно, а головне, чисто одягнений. Навіть парфуми, які не які, наносить.

Ой, як згадаю хто мене дома чекає, плакати хочеться! Що тепер робити?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page